M33 5G tecrübeniz nasıl?

Eneska6400

Centipat
Daha fazla  
M33 5G aldım. Kullanan var mı? İnşallah pişman olmam. Kullanan varsa yorumlarını okumak isterim.

Yeni sipariş verdik eşim için. Şu an piyasadaki fiyatına göre en mantıklı Samsung cihaz bu sanırım. M52 falan uçmuş fiyatları. Bu da ucuz sayılmaz gerçi 6000 ama.

Yeni sipariş verdik eşim için. Şu an piyasadaki fiyatına göre en mantıklı Samsung cihaz bu sanırım. M52 falan uçmuş fiyatları. Bu da ucuz sayılmaz gerçi 6000 ama.

Nereden sipariş verdiniz kendi sitesinde 6500 Trendyol ve hepsuburada üzerinden satanlar 5800'e falan satıyor kararsız kaldım nereden alsam diye.

Nereden sipariş verdiniz kendi sitesinde 6500 Trendyol ve hepsuburada üzerinden satanlar 5800'e falan satıyor kararsız kaldım nereden alsam diye.
Pek içime sinmemesine rağmen Hepsiburada BittiBitiyor satıcısından aldım. Fiyatların artacağını düşünüyorum o yüzden riske girdim, normalde HB üzerinden almak kumar biraz ama ne yapayım Amazon satmıyor telefonu.

Amazon'da var kanka 6200'e satıyor ürün eline ulaşınca bilgi verir misin bende almayı düşünüyorumda.

Bende alacağım M33 5G yi İnşallah iyi telefondur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…