M430 ekran kartı M330 gözüküyor

Fatih_07

Hectopat
Daha fazla  
  • Ürün Adı: 15-ba026nt Hp Laptop
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 (64-bit)
Öncelikle iyi günler.

1 Hafta Önce Hp dizüstü bilgisayar aldım. Bilgisayar Windows 10 64bit olarak gelmişti ve bir süre sonra Windows 7 formatı attırmaya karar verdim. Windows 10'da Ekran Kartı AMD Radeon R5 M430'du. Windows 7 64bit attırdıktan sonra Ekran Kartım R5 M330 oldu ve performans düşüklüğü yaşadım bu ekran kartını tekrar nasıl R5 M430 bir dönüştürebilim diye baktım ama bi yol bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün Adı: 15-ba026nt Hp Laptop
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 (64-Bit)
Öncelikle İyi Günler.
1 Hafta Önce HP dizüstü bilgisayar aldım. Bilgisayar Windows 10 64 Bit olarak gelmişti ve bir süre sonra Windows 7 formatı attırmaya karar verdim. Windows 10 da Ekran Kartı AMD Radeon R5 M430 ve Windows 7 64 Bit attırdıktan sonra Ekran Kartım R5 M330 Oldu ve performans düşüklüğü yaşadım. Bu Ekran kartını tekrar nasıl R5 M430'a dönüştürebilirim diye baktım ama bir yol bulamadım ve size başvurdum. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
16x16_smiley-happy.gif
Windows 10 yükleyerek.

Kesin düzelir mi? Şimdi ekran kartından başka bir sistemde düşüş olmuş mudur?
Her zaman en güncelini kullanmak daha iyidir. Windows 7'ye geçtikten sonra performans düşüşü yaşadım demişsiniz yani Windows 10 daha performanslı olacaktır. Windows 10'a geçtikten sonra DDU ile sürücüyü kurarsanız sorunun çözülme ihtimali %100'e yakın olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı