M4A1-S için nasıl bir Crosshair seçilmeli?

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba CS:GO'da Crosshair'ım nasıl olmalı? Ben oyuna ilk başladığım zaman ortasında kocaman bir nokta olan ve açılıp kapanan bir şey yapmıştım ve sonra küçük bir açılıp kapanmayan artı yapmıştım. Ondan da sonra kare Crosshair yaptım ve o Crosshair Map'ini gördüm sonra kareyi küçültüm ve bunların hepsinden sonra nokta bir Crosshair yaptım (kodla değil çok küçük kare ama baktığın zaman onu kare olduğunu anlamıyon noktaya benziyor) bir 60 saat bu Crosshair'le oynadım ve başka bir Crosshair'ı gördüm. Normal muhtemelen çoğunuzun kulandığı statik yeşil ya da camgöbeği renginde Crosshair ve bu Crosshair'i kopyaladım ama hala nasıl bir Crosshair'e sahip olmam gerektiğini bilmiyorum. Crosshair sizin oynanış stilinize göredir bende bu yüzden nasıl bir oynanış tarzımın olduğunu söyleyeceğim. Ben spray yapmam ya tek tek sıkarım ya da burst yaparım. Çoğunlukla burst yaparım çünkü M4A1-S oyuncusuyum internette tek tek sıkıyorsanız nokta yapın spray yapıyorsanız bahsettiğim Crosshair'i yapın diyorlar. Peki ben sizce nasıl bir Crosshair yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam istediğiniz gibi yapın? Bunu sizin belirlemeniz gerek, girin bir alıştırma haritasına, orada sürekli olarak cross değiştirin. Hangisi ile rahat ediyorsanız onunla devam edin.

Geri
Yukarı