M4A4 - örümcek zambağı skinini satmalı mıyım?

HEChor

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi geçen gün bir çekilişte bedava M4A4 - örümcek zambağı (görevde kullanılmış) skinini kazandım. Şu an değeri 48TL gibi bir şey, sizce şu an satmalı mıyım yoksa CS2'yi beklemeli miyim? Fiyatı artar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta gördüğünüz gibi geçen gün bir çekilişte bedava M4A4 - örümcek zambağı (görevde kullanılmış) skinini kazandım. Şu an değeri 48TL gibi bir şey, sizce şu an satmalı mıyım yoksa CS2'yi beklemeli miyim? Fiyatı artar mı?
Simdi satin majorler bitince cs 2 de degerlenebilecek bir skin alin. Ytd

CS 2 duyurulduğundan beridir artıyordu fiyatlar ama şimdilik düşüşe geçti. Tekrar artar mı bilinmez şu an satsanız bile kar edersiniz diye düşünüyorum.

Eğer bir şey almak için satacaksanız bilemem fakat sırf satmış olmak için satmamanızı tavsiye ederim. Dolar sürekli yukarı doğru giderken CS 2'den bağımsız olarak dolara endeksli her şey değerleniyor.
Ayrıca Paris major bitince indirime girecek kapsüllerden de alabilirsiniz onu satarak. Orta ve uzun vadede onlar da büyük ihtimalle baya değer kazanır.
Tabii ki, ytd.

Alacağım herhangi bir oyun veya item yok şu anlık, o zaman satmayayım. Peki fiyatının düşme ihtimali nedir tahminen?

Geri
Yukarı