M5A97 R2.0 Anakart

Makaleler
42
Yer
Gebze Çayırova Kocaeli
Daha fazla  
M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart alacağım. Fakat vatan bilgisayarın sitesindeki resimlere baktığımda windows 8 ready yazısını gördüm. Bu durumda bilgisayara illa da windows 8 mi kurmam gerekiyor? Windows 7 ultimate 64 bit kurmak istiyorum. Bir danışayım dedim.
24.jpg
Bu yazı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır o yazı w8 için driver desteği gibi olduğunu göstermek için konuluyor tabiki de windows 7 64 bit kurabilirsiniz :)

rica ederim ama windows 8.1 kurmanız sizin yararınıza olcaktır bunu asla unutmayın
Fakat bu bilgisayarı babam da kullanacak. Windows 8' de büyük değişiklikler var. Mesela ilk göze çarpan değişiklik başlat menüsü. Babam xp kullandığı için onun için alışması bir hayli zor olur. Zira Windows 7, xp' ye daha benzer bir işletim sistemidir. İlginize teşekkürler.

Fakat bu bilgisayarı babam da kullanacak. Windows 8' de büyük değişiklikler var. Mesela ilk göze çarpan değişiklik başlat menüsü. Babam xp kullandığı için onun için alışması bir hayli zor olur. Zira Windows 7, xp' ye daha benzer bir işletim sistemidir. İlginize teşekkürler.
İyi kullanmalar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı