M5A99X EVO R2.0 Sistemde Performans düşüklüğü

• Windows 8.1 ' i Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları buradan bakarak halledebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz Dream Spark ' tan ücretsiz olarak kurabilirsiniz biraz araştırmanız gerek.

• SSD yani Solid State Disk verilerin daha hızlı işlenmesini sağlar ve sisteminizi çok hızlı bir şekilde işler ve açılmasına neden olur sadece açılışta değiş dosya işlemede de çok fazla yararı vardır.

Evet usta öğrenciyim de bu Dream Spark'tan windows 8.1'mi indirecem orasını anlamadım.

• Windows 8.1 ' i Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları buradan bakarak halledebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz Dream Spark ' tan ücretsiz olarak kurabilirsiniz biraz araştırmanız gerek.

• SSD yani Solid State Disk verilerin daha hızlı işlenmesini sağlar ve sisteminizi çok hızlı bir şekilde işler ve açılmasına neden olur sadece açılışta değiş dosya işlemede de çok fazla yararı vardır.

Usta bu Dream Spark sitesindenmi indiriyim 8.1'i

DreamSpark, Microsoft'un öğrencilere belirli geliştirici programlarını ücretsiz olarak lisanslamasıdır. Bunun içine işletim sistemi de dahil. Bunun için öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor.
  • Herhangi bir ücret yok.
  • Tüm özellikler ve hatta daha fazlasından yararlanabiliyorsunuz.
  • İstediğiniz oyunu kurarsınız.
Tek yapmanız gereken,
favicons
DreamSpark
adresine girerek üye olmak ve öğrenci olduğunuzu kanıtlamak.
Bir de 12 ayda bir öğrenci kimliğinizi yeniden kanıtlayarak, DreamSpark üzerindeki öğrenci kimliğinizi yenilemeniz gerekiyor.

1)Öncelikle biosu güncellemenizi tavsiye ediyorum.
2) Windows 8.1 64 bit yüklemelisiniz.
3) Harddiskte bir problem olabilir HDD TUNE adlı proğramı indirim scan yapabilirsiniz.
4)Pc nizin hızlanmasına katkı sağlayabilmesi için kaliteli 1 ssd almanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı