M9 Bayonet - Solgun Mermer ne kadar eder?

ahmetdrg_

Decapat
CSGO üzerinden M9 Bayonet - Solgun Mermer (Marble Fade) bıçağımı Bynogame üzerinden satacağım. Acaba kaç TL tutar? Steam'de en ucuz fiyatı 2.925,94 TL.
Bu parayla PC toplayacağım da. Yanılmıyorsam Bynogame sitesi para kesiyor. Sizce ne kadara satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendilerine satarsan bayağı keserler. Canlı destekte verebilecekleri fiyatı sor. Pazarda satarsan 20-25 TL altına koyarak başla bence.

Genelde %80 i kadar satılıyor. Tam bir fiyat söylememekle beraber ortalama 2400 e falan gider derim.

Diğer skinlere bakarsan %75 85 arası olduğunu göreceksin. steam ve cs:go nun aldığı parayı düşüyosun özetle:)

Yazdıklarım pazar için site içi satımı bilmiyorum alımım satımım olmadı.

Bynogame e 400 liralık bowie bıçağını 320 tl den koydum satılmadı. Sonra fiyatı 294 e kadar çektim 1 hafta satılmayınca kaldırıp steam den 405 liraya sattım. O siteye fazla umut bağlamamanı öneririm

Hepinize teşşekkürler. Ben siteye girdim. 2900 tl ye satışa koydum. Bana 2610 tl gelicekti fakat trade banım varmış Steam Guard'dan kaynaklı. O yüzden satamadım. 1 hafta sonra deniyeceğim. Aslında bi kişi istek vermişti. Hep o lanet Steam Guard yüzünden 😒

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı