Maaş bordrosunu nasıl bulunur?

istedimkalben

Centipat
Yer
İstanbul, Fatih
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Pek iyi bir laptopum yok :D(pek iyi değil, berbat sanki :p)
8192MB RAM
DirectX 12
Intel(R) UHD GRAPHİCS 605
VRAM 512MB
Intel(R) Graphics(R) Silver N5030
256 (Kullanılabilir; 237) GB SSD
Meslek
Öğrenci (Ortaokul 7)
İOKBS 2023 7. sınıf bursluluk sınavına başvuru için bazı belgeler vs. gerekiyor. Bunda ebeveynlerin bordroları, nüfus kayıt örneği falan gerekmiş. Hepsi tamam ama babam böbrek hastası. Malulen emekli oldu. Babamın geçen yılki maaş bordrosunu nasıl nereden bulabilirim? e-Devlet'e baktım orada bulamadım. Yardım edebilir misinizz?

Hangi bankadan ödeme alıyorsanız hesap geçmişinden sadece maaş ödemesini filtreleyip çıkarabilirsiniz. Ayrıca söyleyeyim en geç 1 sene önceye kadar alabilirsiniz internet üzerinden. Eğer ki sizden 1 Ocak 2022 ve 31 Aralık 2022 tarihleri arasındaki maaş ödemelerinden bahsediyorlar ise bankaya gitmeniz gerekmekte.

Emeklinin Maaş bodrosu olmaz. Banka'dan hesap ekstresi istesin. Veya bunu Bankacılık uygulamalarından da PDF olarak indirebilir ve yazıcıyla yazdırabilir.

Hangi bankadan ödeme alıyorsanız hesap geçmişinden sadece maaş ödemesini filtreleyip çıkarabilirsiniz. Ayrıca söyleyeyim en geç 1 sene önceye kadar alabilirsiniz internet üzerinden. Eğer ki sizden 1 Ocak 2022 ve 31 Aralık 2022 tarihleri arasındaki maaş ödemelerinden bahsediyorlar ise bankaya gitmeniz gerekmekte.

Tamam dediğiniz gibi yapmam gerekiyormuş. Teşekkürler, yarın babamla bankaya gideceğim.

e-Devlet üzerinden SGK dökümünü alsanız, kabul ediliyor mu?

Ona baktım, 2022 yılı bulunmadığı için olmuyor maalesef.

Emeklinin maaş bodrosu olmaz. Banka'dan hesap ekstresi istesin. Veya bunu bankacılık uygulamalarından da PDF olarak indirebilir ve yazıcıyla yazdırabilir.

Bankacılık uygulamalarından çok fazla zaman geçtiği için alamıyorum. Bankaya gideceğiz mecbuurrr...

Buraya bakıp mı bulamadın acaba? Burada çıkmıyorsa herhalde SGK'ya falan gitmek gerekir.

Ona baktım daa yok. Bankaya gideceğiz hesap dökümü için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı