MAC Adresi Nasıl Gizlenir veya Değiştirilir?

Hocam olmuyor maalesef, aynı uygulamayı bir arkadaşım Win 7 de denedi oldu. Benim PC Win 8.1 ondan dolayı olmamış olabilir mi?
Hocam bu tarz uygulamaların hepsi eski diye biliyorum. O yüzden dolayı Windows 7 sonrasında desteği olmayabilirler. Fakat komut istemi ile bunu yapabildiğinizi hatırladım.

İnternette gizli dolaşmak istiyorsan boşa zahmet etme bu mümkün değil sen kendini gizledin sanırsın ama IP adresin aslında pakete gömülmüş, pakete sanal IP verilmiştir seni tespit etmek isteyen adam aptal değil bunu anlar paketin içini tarar IP adresini bulur.

İnternette gizli dolaşmak istiyorsan boşa zahmet etme bu mümkün değil sen kendini gizledin sanırsın ama IP adresin aslında pakete gömülmüş, pakete sanal IP verilmiştir seni tespit etmek isteyen adam aptal değil bunu anlar paketin içini tarar IP adresini bulur.
MAC adresi sadece gizli dolaşma için kullanılmaz hocam. Modemlerde MAC filtrleme vardır ondan kaçmak için kullanmıştım zamanında.

MAC adresi sadece gizli dolaşma için kullanılmaz hocam. Modemlerde MAC filtrleme vardır ondan kaçmak için kullanmıştım zamanında.
Sosyal Medya hesabının spam algılanmasından ötürü sormuştum MAC Adres ile alakası yokmuş sanırsam, yanıt için teşekkürler. Konu kilitlenebilir.
.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı