Maç bileti nereden alınır?

Probhett

Decapat
Daha fazla  
Ani gelisen Istanbul seyahat planim oldu, gitmisken persembe gunu Fenerbabce - Dinamo kiev macina da gitmeyi istiyorum fakat biletler tukenmis sanirim. Bileti nereden bulabilirim passoda cikmiyor biletler, biletalsat.com gibi sitelerde cikiyor sadece. Sanirim bu sitelerde bileti alan kullanicilar satiyor. Bu veya bunun gibi sitelerden bilet almam sorun yaratir mi, ne derece guvenilirdir bu siteler? Maca gitmeyi istiyorum ama bu sitelerden almak ne derece mantikli olur?

Biletler Passolig üzerinden henüz satışa çıkmadı hocam. Bahsettiğiniz bilet al sat gibi sitelerin de kara borsadan bir farkı yok. 100 TL olan bir bileti 200-300 TL fiyatlara bulursunuz o sitede.

Biletleri Passo uygulaması veya web sitesinden alıyorsunuz. Tükenmişse alternatif ama güvene dayalı bir sistem olan Kombine Devret uygulamasına bakabilirsiniz. Uygulamada kombine sahipleri 1 maçlığına belirttikleri ücret üzerinden biletini size devrediyor. Yanında mavi tik olan kullanıcılar kimlik ve kombine bilgileri dahil her şeyi sisteme kaydetmiş kullanıcılar oluyor. Bir göz atabilirsiniz.

Ben tukendi saniyordum, eger satisa cikmadiysa direk passo uzerinden almak mantikli olur. Ne zaman satisa cikacagina dair herhangi bir bilgi var mi acaba? Passodan hesap acsam direk bileti alabilir miyim, uygulamadan vs giris yapabilir miyim stada?

Ben tukendi saniyordum, eger satisa cikmadiysa direk passo uzerinden almak mantikli olur. Ne zaman satisa cikacagina dair herhangi bir bilgi var mi acaba? Passodan hesap acsam direk bileti alabilir miyim, uygulamadan vs giris yapabilir miyim stada?
Kart almanız gerekmekte. Muhtemelen hafta içi kulüp biletler ve fiyatları ile ilgili gerekli açıklamayı yapar.

Kart almanız gerekmekte. Muhtemelen hafta içi kulüp biletler ve fiyatları ile ilgili gerekli açıklamayı yapar.
Anladim, sanirim bugun internetten hesap olustursam bile kart maca kadar yetismeyecektir. Peki Istanbul'da direk hesap acip kart alabilecegim bir bayi vs var midir bilginiz var mi?

Anladim, sanirim bugun internetten hesap olustursam bile kart maca kadar yetismeyecektir. Peki Istanbul'da direk hesap acip kart alabilecegim bir bayi vs var midir bilginiz var mi?
Başvuru yaptığınız zaman bilet alıp maç günü stadın orada bulunan gişelerden (Vodafone Park'ta Passolig gişesi mevcut, Kadıköy'de de vardır herhalde) tek geçişlik kart alabilirsiniz.
Gişe görevlisine başvuru yapıp bilet aldığınızı ama kartınızın henüz gelmediğini söylersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı