Mac OS X 10.10.4 Yosemite Kurarken This Version Of Mac OS X is Not Supported On This Platform Hatası

ahome

Kilopat
Daha fazla  
Kuruluma başladığımda 'this version of mac os x is not supported on this platform' hatası aldım. Chameleon ile de olmadı 1'e bastım ancak hiçbir şey olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hangi imaj dosyasını kullanıyorsun bilmiyorum. Bizim imajda Chameleon desteği yok çünkü. İmaj hatalı yazılmıştır. Tekrar hazırla.

Hangi imaj dosyasını kullanıyorsun bilmiyorum. Bizim imajda Chameleon desteği yok çünkü. İmaj hatalı yazılmıştır. Tekrar hazırla.

Ulaşamadım sana başka bi' yerden, o sebepten burdan sormak istiyorum sorumu.. En son "10.10.4_Montezuma.raw" imajı üzerinden kurulum anlatmışsın, çok da güzel olmuş elllerine emeğine sağlık.. Şöyle bi' durum var; raw uzantılı imajı yazdım USB'ye yazdım daha sonra içine AMD için mach_kernel koymak istedim TransMac'le ama hata veriyor.. Mach_Kernel zaten var bu folderda diyor.. Ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Transmac ile düzenleme yapacaksanız imajı usb ye yazdırmadan önce düzenleyip sonra yazdırınız. Yazılmış usb de düzenleme yapmak hatalara neden olacaktır.

Transmac ile düzenleme yapacaksanız imajı usb ye yazdırmadan önce düzenleyip sonra yazdırınız. Yazılmış usb de düzenleme yapmak hatalara neden olacaktır.

Dediğin yöntemi denemiştim zaten ama bu imaj dosyası hatalı uyarısı alıyorum, ISO hali yok mu bu dosyanın? Ne yaptıysam içine mach_kernel atılmıyor.

Dosya atmayı denediğimde bu hata ile karşılaşıyorum...

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    38,5 KB · Görüntüleme: 280
  • 2.PNG
    2.PNG
    37,9 KB · Görüntüleme: 258
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı