Mac OS X 10.8.5 Mountain Lion Boot Yapamıyorum

AnatolianROCK

Hectopat
Mac_OS_X_10.8.5_Mountain_Lion_bootable_USB_for_Intel_PCs ISO dosyasını SUSE Studio ImageWriter ile mac os u mu tek seferde kurdum ve çalışıyor.

Sıkıntı çok farklı sadece flashla birlikte 1'e basarken boot ekranından seçebiliyorum.

Flash diski çıkardığımda replace disk hatası veriyor ve boot etmiyo, mac os açılmıyor.

Sorun çok ilginç geldi özelden yazdım.

Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Türkiye'de büyük bir eksiği gidermişsiniz.

İlk yüklemeden sonra masaüstünü görünce bootloader yüklemeniz gerekli... Yüklemezseniz flash diskteki bootloadere ihtiyacınız olur sürekli..

Hocam hızlı cevap için çok teşekkür ederim, ancak bootloader yüklemeyi bilmiyorum. Bir kaynak varsa ya da siz yardımcı olursanız sevinirim.

Multibeast yükleyin.. Multibeast yüklemesi nasıl yapılıyor videoları mevcut, biraz araştırma yaparsanız youtube'de hemen sonuca ulaşırsınız.

Hocam multibeastten bootloader chimera yı kurduktan sonra açılmıyor, bootloader kaldırabiliyor muyum? Öneriniz nedir ?

-v'de PCI configuration begin'de kalıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu indir makinene, tekrar kurulum yap chimerayı yükledikten sonra, yeniden başlatmadan önce bu dosyayıda yüklersen sorununu çözer.. PCI Configuration Begin FıX

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…