Mac OS X driver

omer3175

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma Mac OS X kurmayı düşünüyorum. Ama driver lar uyumlu mu tam olarak bilemedim.

İşlemci: İ3-2130
Ekran Kartı: Ati Radeon HD 7350
Ses Kartı: Via HD VT-1705

Cevaplarınızı Bekliyorum..

Öncelikle ekran kartı büyük ihtimal olmayacaktır mac os x kurulumları var video olarak technopat bulabilirsiniz ses ide büyük ihtimal bulursunuz yanlız interneti nasıl yapacaksınız wifi mi?

Öncelikle ekran kartı büyük ihtimal olmayacaktır mac os x kurulumları var video olarak technopat bulabilirsiniz ses ide büyük ihtimal bulursunuz yanlız interneti nasıl yapacaksınız wifi mi?
Kablolusuz olmaz ise kablolu da olabilir.Masa üstü kullanıyorum. Ekran Kartı olmaz ise bunu çözümü sadece kartı değiştirmek mi olacak ? .. Teşekkürler.

Kablolusuz olmaz ise kablolu da olabilir.Masa üstü kullanıyorum. Ekran Kartı olmaz ise bunu çözümü sadece kartı değiştirmek mi olacak ? .. Teşekkürler.
Genellikle Nvidia çok rahat kullanılıyor değiştirsen daha iyi olur eğer tanımassa ama olma ihtimali yüksek zaten i3 içinde hd2000 var onu kullanırsın olmadı :) Ne için kurmak istiyorsun?

Genellikle Nvidia çok rahat kullanılıyor değiştirsen daha iyi olur eğer tanımassa ama olma ihtimali yüksek zaten i3 içinde hd2000 var onu kullanırsın olmadı :) Ne için kurmak istiyorsun?
Merak etim açıkçası Virtualbox ile kurulum yaptım arada takılmalar olsada hoşuma gitti.Yerleşik olarak daha verimli çalışabileceğini düşünüyorum.Birde i3 içerisinde HD2000 var dediğinizi nasıl kullanıcam acaba sadece kabloyu anakart üzerindeki slot a takmam yeterlimi.. Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Merak etim açıkçası Virtualbox ile kurulum yaptım arada takılmalar olsada hoşuma gitti.Yerleşik olarak daha verimli çalışabileceğini düşünüyorum.Birde i3 içerisinde HD2000 var dediğinizi nasıl kullanıcam acaba sadece kabloyu anakart üzerindeki slot a takmam yeterlimi.. Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler.
Şöyle söyleyeyim Virtualbox güzeldir kurmadan önce bende denedim yanlız takılmalar deli ediyor :) Size şunu söyleyeyim Windows 8.1 64 bit ise Mavericks kurun 2 si de kurulu olsun hatta video lu anlatım bile var :) Dual Boot UEFI Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulum Rehberi » Technopat buyrun buradan her şeyi detaylı bir şekilde anlatmaktadır. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı