Mac OS X is not supported with binary translation hatası

Osman Tanrıkulu

Hectopat
Mac OS X is not supported with binary translation. To run Mac OS X you need a host on which VMware Workstation supports Intel VT-x or AMD-V.

Yazan bir hata alıyorum Recep abi. Yardım edersen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iyi günler arkadaşlar. Bu hatayı yukarıda mesajda belirttiğim hatayı almadan Mac Os X Mavericks kurdum. Her şeyi yaptım. Ama Sonrada display ayarlarını yapmak için Mac Os'u shut down yaptım. Sonra sanal makinamı kapattım. Ancak tekrar açamadım. Tekrar Mac Os Mavericks'i tıklayıp play dediğim zaman. Elma işareti çıkıyor. Altında ki imleç dönüyor ama ekran değişmiyor. En son bir konuşma geliyor "setup mac "falan
Bu konu ile alakalı yardım istiyorum.
Recep baltaş abi yardım et lütfen.

Kullandığım pc: asus i5(3317u) 6gb ram ekran kartı nvidia gt635m 2gb.

- - - Güncellendi - - -

Özür dilerim yazmayı unuttum. Gri ekranda" elma işareti olan" sol üst köşede 1 sn'lik görünen "efi" ibaresi yazılı olan 2 satırlık bir yazı geliyor.
Cok hızlı olduğu için okuyamadım.
Ayrıca ilk mesajda ceza aldım, kuralları ihlal ettiğim için özür dilerim.

- - - Güncellendi - - -

Mavericks başlarken wmware de sol üst köşe "Attempting to start up from
>Efi wmware virtual scsı harddriver"
yazıyormuş. Bir önce ki mesajda okuyamadım demiştim. Videoya çekip baktım. Bu ifade yazıyor. Sonra cok beklememe rağmen gri ekranda kalıyor. Elma işaretini olduğu ekranda kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye teşekkür ederim ne yazdıklarıma bi cevap verdiniz ne de yönlendirdiniz iş ceza vermeye gelince veriyorsunuz ayrıca Recep baltaş bugün herkese cevap yazmış benim hiçbir mesajıma cevap vermemiş sebenini öğrenebilir miyim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı