Mac Pro almak ister miydiniz?

Mac Pro almak ister miydiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    82
Gereksiz ve 🤮

Siemens NX ve Solid Works gibi güç isteyen şeyler çalışmayacaktır, bunların haricindeki neredeyse tüm işleri Windows tarafında yapabiliyoruz ve yapamazsak bile Hackintosh ile mümkün hale gelir.

Çift güncel Xeon işlemcili sunucu satın alıp Quadro'ya da RTX kart ile donatıldığı zaman bu sistemden daha ucuz ve güçlü bir sunucu elde ediliyor.

Fiyatı uygun olsa alınır ama fiyatını düşündüğümüz zaman gereksiz oluyor.

Çöp.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yazılımcılar için soruyorum, Mac yerine ne kullanıyosunuz? Şarj ömrü, hafiflik ve güç olarak baktığınız zaman neyi önerirsiniz Mac dışında? Ayrıca aranızda yazılımcı olup Mac reddeden varsa sorum o kesime, ben de ona göre ürün bakmayı düşünüyorum

Video ve ses işi için maalesef çok gerekli. Harici veya dahili (ses ve video için ortak konuşuyorum) capture kartları, çeşitli ssd raid veya gigabit network kartlarını eklemek gerektiği için mac pro. Yoksa mac studio alıp, thunderbolt tan masaüstü raid ile de gayet güzel çözülüyor iş. 8K video ve mixing için de illa kasa olması gerekmiyor. Toz büyük dert, bu makinaların filtresi yok, bir sistem ssd si değişmiyor iphone lar gibi makina üzerine kayıtlı. Harici veya ikincil çalışma diski maliyeti de beraberinde getiriyor.

Çok kullanışlı ama son zamlardan sonra kimseye Mac al diyemem. Elimdekine bir şey olsa yenisini de alamam zaten. Profesyonel amaçla kullanmayacak kişi için olmasa da olur.

Çok kullanışlı ama son zamlardan sonra kimseye Mac al diyemem. Elimdekine bir şey olsa yenisini de alamam zaten. Profesyonel amaçla kullanmayacak kişi için olmasa da olur.
Şirketler kullanıyordur daha çok. Tanıdığım kimsede Mac Pro görmedim şu zamana kadar, MacBook Pro daha iyi bir seçimdir normal kullanıcı için. Ama para varsa zevk meselesi.

Şirketler kullanıyordur daha çok. Tanıdığım kimsede Mac Pro görmedim şu zamana kadar, MacBook Pro daha iyi bir seçimdir normal kullanıcı için. Ama para varsa zevk meselesi.
Ben genel olarak MacBook için konuşmuştum. Mac Pro'ya herhangi bir zaman ihtiyacım olacağını da sanmıyorum. Bence de ya şirketler ya da paranın onlar için önemi olmayan insanlar alır. Onun dışında MacBook Air çoğu kullanıcının ihtiyacını hayliyle karşılar zaten.

Geri
Yukarı