MacBook Air i5 vs M1 League of Legends

Pişman olursun. Yüksek fps oyun oynayacaksan 10 bin liraya oyun bilgisayarı al.
Yüksek fps demedim sadece lol oynuyacağım arada en düşük ayarlarda 50 60 fps alsa yeter
En yüksekte bile alırsınız bence. Youtubedaki test videolarını izleyin.
Bende öyle düşünüyorum yarın babam alıcak bilgisayarı lol de iyi fps alırsam babama söyliceğim macbookun 2020 modelimi bazen kafa karışıyor bazıları kaldırmaz diyor peki fazla adobe programları kullanmicam youtube netflix fian ve lol 8 gb ram yeterlidir dimi

En yüksekte bile alırsınız bence. YouTube'daki test videolarını izleyin.

2020 M1 13 inç 16 GB MacBook Pro var ve LoL'de hayvan gibi düşük FPS'ler görüyorum. Özellikle teamfightlar'da. Tüm grafikleri Low'a çektim, gölge bile yok ama çok değişen bir şey yok. Umarım bende bir problem vardır, eğer makineyı aldıysan, cevaplarsan çok sevinirim. Eğer öyleyse şirketime bu bilgisayarı değiştirmesini isteyeceğim.

Adobe programlarına gelirsek; Photoshop'tan After'a, Hype Tumult'tan, Animate'e kadar tüm programları harika çalıştırıyor. Programlar için hiç aklında soru işareti kalmasın. Bir rönceki bilgisayarım Mac Pro'ydu (tüp). tüm özellikleri en üst seviyedeydi. M1 programlar konusunda tüpümü tokatlamıştı. Performans ve render testi yapmıştık. Umarım faydalı olmuştur. :)

M1 Macbook Air en dusuk modelini kullaniyorum, hangi ayarda oynadigim fark etmeksizin 70-85 FPS aliyorum, ama cozunurlugu tam tutmuyorum. Tam tuttugumda mini haritadaki ikonlar cok kucuk gozukuyor.

2020 M1 13 inç 16 GB MacBook Pro var ve LoL'de hayvan gibi düşük FPS'ler görüyorum. Özellikle teamfightlar'da. Tüm grafikleri Low'a çektim, gölge bile yok ama çok değişen bir şey yok. Umarım bende bir problem vardır, eğer makineyı aldıysan, cevaplarsan çok sevinirim. Eğer öyleyse şirketime bu bilgisayarı değiştirmesini isteyeceğim.

Adobe programlarına gelirsek; Photoshop'tan After'a, Hype Tumult'tan, Animate'e kadar tüm programları harika çalıştırıyor. Programlar için hiç aklında soru işareti kalmasın. Bir rönceki bilgisayarım Mac Pro'ydu (tüp). tüm özellikleri en üst seviyedeydi. M1 programlar konusunda tüpümü tokatlamıştı. Performans ve render testi yapmıştık. Umarım faydalı olmuştur. :)

M1 bende yok ama Youtube'da izlediğim m1 testlerinde 70-80 arası FPSler alıyordu bu bilgisayar.

Adobe programlarına gelirsek; Photoshop'tan After'a, hype Tumult'tan, Animate'e kadar tüm programları harika çalıştırıyor. Programlar için hiç aklında soru işareti kalmasın. Bir rönceki bilgisayarım Mac Pro'ydu (tüp). Tüm özellikleri en üst seviyedeydi. M1 programlar konusunda tüpümü tokatlamıştı. Performans ve render testi yapmıştık. Umarım faydalı olmuştur. :)

Aldım bilgisayarı LoL'de antrenman modu girdim 120 FPS gördüm sizde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum fakat daha maç girmedim.

Geri
Yukarı