MacBook Air M.2 Apple marka olmayan kablo kullanılır mı?

w1tch

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.

Yeni aldığım bir MacBook M.2 2022 model bilgisayarım var. Bilgisayarıma elektro gitarımı ve gitar amfimi bağlamak istiyorum ve bunun için Type-C-Type-C ve mini USB-Type-C kablolara ihtiyacım var fakat bu kabloları seçerken markaya, kablo markasının Apple olmasına veya farklı etkenlere dikkat etmem gerekir mi? Farklı bir markanın ürününü kullanmak uzun vadede cihaza zarar teşkil eder mi? Bu konu hakkında çok bilgili olmadığım için danışmak istedim.

Kabloyu sadece veri transferinde kullanacağım, şarj için orijinal adaptör ve kablom halihazırda var.

Teşekkür ediyorum ^^

Zarar teşkil eder mi bilmiyorum ama Apple bu konuda çok seçici uyumluluk problemi yaşayabilirsiniz. Aldığınız muadil ürünü iyi araştırarak almanızı öneririm.

Zarar teşkil eder mi bilmiyorum ama Apple bu konuda çok seçici uyumluluk problemi yaşayabilirsiniz. Aldığınız muadil ürünü iyi araştırarak almanızı öneririm.
Yanıt için teşekkür ederim.

Apple'ın ürettiği Type C-Type C kablo var ama Mini USB-Type C kablo ne yazık ki yok. Bu durumda Mini USB-Type C için şu ürün nasıl olur sizce?

Kaliteli bir kablo olduktan sonra kullanabilirisin sorun olmaz. Kendi MacBook'umda elektro gitarımı bağlarsam şarja takmıyorum çünkü çok fazla dip ses oluyor. Apple adaptörlerden topraklamayı çıkartı topraklama özelliği için adaptörlere uzatıcı kablo takmak gerekiyor bbundan dolayı elektro gitarın dip sesi biraz artıyor. Noise-Gate kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı