MacBook Air M1 için dönüştürücü önerisi

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
MacBook Air M1'im var ve üstünde sadece Type-C girişi var. Kullandığım monitörde de DVI girişi var. Yani bana şöyle bir dönüştürücü lazım:

1689094738831.png

Direkt bunu almayı düşünüyordum ama no name ürünler bile 300'den başlıyor ve almak istemiyorum açıkçası.
Sonra düşündüm ve önce DVI'dan HDMI'a dönüştürsem sonra da HDMI'dan Type-C'ye dönüştürsem hem no name ürün almadan daha uyguna geliyor hem de her yeni ekranda kullanabileceğim bir HDMI to Type-C dönüştürücü oluyor elimde.

1689094764233.png

1689094806743.png

Ne kadar dönüştürücü o kadar kayıp biliyorum ama bu daha mantıklı bence. Sizce ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
MacBook Air m1'im var ve üstünde sadece Type-C girişi var. Kullandığım monitörde de DVI girişi var. Yani bana şöyle bir dönüştürücü lazım:

Eki Görüntüle 1857872

Direkt bunu almayı düşünüyordum ama no name ürünler bile 300'den başlıyor ve almak istemiyorum açıkçası.
Sonra düşündüm ve önce DVI'dan HDMI'a dönüştürsem sonra da HDMI'dan Type-C'ye dönüştürsem hem no name ürün almadan daha uyguna geliyor hem de her yeni ekranda kullanabileceğim bir HDMI to Type-C dönüştürücü oluyor elimde.

Eki Görüntüle 1857873

Eki Görüntüle 1857875

Ne kadar dönüştürücü o kadar kayıp biliyorum ama bu daha mantıklı bence. Sizce ne almalıyım?

Hocam 2. seçenek daha iyi gozukuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı