MacBook Air M1 vs MacBook Air M.2

Albedo

Hectopat
Merhaba. Yazılım 1. sınıf öğrencisiyim. Bilgisayarın beni hem üniversitede hem de sonrasında götürmesini istiyorum ama başlıktaki modeller arasında arada kaldım. Çoğu kullanıcı M1 8 GB RAM ve 256 SSD ile yetersiz kalacağını dile getiriyor, aynı zamanda M2 modelinde de 8 GB RAM'in yetersiz olacağını söylüyorlar. Hangi donanım yükseltmelerini yaparsam uzun vadede kullanma sıkıntısı oluşturmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de neredeyse aynı modeller. Eğer bir donanım yükseltecekseniz bu RAM tarafında olmalı. Depolamayı dongle ve güzel bir kutu ile çözersin. Mac'ler iPhone gibi değiller, yeri geldiğinde çok RAM tüketebiliyorlar. 8 GB daha RAM eklerseniz uzun vadede sizi götürür.

Merhaba. Yazılım 1. sınıf öğrencisiyim. Bilgisayarın beni hem üniversitede hem de sonrasında götürmesini istiyorum ama başlıktaki modeller arasında arada kaldım. Çoğu kullanıcı M1 8 GB RAM ve 256 SSD ile yetersiz kalacağını dile getiriyor, aynı zamanda M.2 modelinde de 8 GB RAM'in yetersiz olacağını söylüyorlar. Hangi donanım yükseltmelerini yaparsam uzun vadede kullanma sıkıntısı oluşturmaz?

Donanım yükseltmesini sadece alırken yapabilirsiniz söyleyeyim önceden de haberiniz olsun. Bu arada ben olsam büyük ihtimal M1 256 veya 512 GB depolama 16 GB RAM alırdım eğer M2'nin fiyatı fazla ise ama fiyatlarını bilemediğim için çok konuşamıyorum şu an bakamıyorum.

Geri
Yukarı