MacBook Air vs MacBook Pro

ORÇUN000

Decapat
Daha fazla  
Bu ikisi arasında kaldım. 8 GB RAM bana yetmez gibi geliyor ama kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot (24).png
    49,8 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot (26).png
    44,8 KB · Görüntüleme: 81
8. Nesil i5 ile 10. Nesil i5 arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca RAM'lerin MHz değeri de düşük. Air'i öneririm.

Bu ikisi arasında kaldım. 8 GB RAM bana yetmez gibi geliyor ama kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Air, daha hafif, sürekli yer değiştiriyorsanız veya açık alanda kullanıcaksanız daha kullanışlı.
Pro, tasarım ve yazılım gibi alanlarda daha başarılı.

Peki 8 gb ram işimi görür mü ?
Gastronomi okuyacağım ama masaüstü topladığım için taşınabilir bir laptop almak istiyorum

Teşekkür ederim
Peki bu attığınız sitede öğrenci indirimi sadece üniversite öğrencilerine özel mi yoksa lise öğrenclileri de bu kampanyadan yararlanabiliyor mu?

Teşekkür ederim
Peki bu attığınız sitede öğrenci indirimi sadece üniversite öğrencilerine özel mi yoksa lise öğrenclileri de bu kampanyadan yararlanabiliyor mu?
Öğrenciler -Türkiye’deki bir öğretim kurumuna devam eden veya kabul edilmiş olan öğrenciler yararlanabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…