MacBook Air'a soda döküldü

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Ne olur ne olmaz yazmak istedim.
Bilgisayarın üstüne azıcık soda döküldü ben de hemen klavyenin üstünü sildim. Tuşlarda veya bilgisayarda 1 gram sıkıntı yok ancak yazmak istedim. Tuşların içine kaçmıştır diye korkuyorum, bence bir yere götürmeye veya baktırmaya hiç gerek yok ama yine de sormak istedim. Tuşların tamamı çalışıyor. Beni rahatlatmaya yarayacak cevaplar vermeniz dileğiyle :)

MacBook modeli: MacBook Air 15" M.2

Selam. Ne olur ne olmaz yazmak istedim.
Bilgisayarın üstüne azıcık soda döküldü ben de hemen klavyenin üstünü sildim. Tuşlarda veya bilgisayarda 1 gram sıkıntı yok ancak yazmak istedim. Tuşların içine kaçmıştır diye korkuyorum, bence bir yere götürmeye veya baktırmaya hiç gerek yok ama yine de sormak istedim. Tuşların tamamı çalışıyor. Beni rahatlatmaya yarayacak cevaplar vermeniz dileğiyle :)

MacBook modeli: MacBook Air 15" M.2
Ne olur ne olmaz güvenilir bir bilgisayarcıya götürmenizde fayda var. Neden diye sorarsınız içinde hala kalmış olabilir ve ilerde sana sorunlar açabilir. Bir an önce kesinlikle bir baktırman gerek.

Ne olur ne olmaz güvenilir bir bilgisayarcıya götürmenizde fayda var. Neden diye sorarsınız içinde hala kalmış olabilir ve ileride sana sorunlar açabilir. Bir an önce kesinlikle bir baktırman gerek.

Apple yetkili servise göndermesi gerekir aksi halde garantisi bozulur. Arka vidalar bir mm oynasın garanti dışı kalır cihaz.

Merhabalar tekrardan. Bugün Apple'ın İzmir'deki servisi olan Egemek'e gittim. Klavye tuşlarından sızsa dahi arada bir bölüm varmış sanırım koruma amaçlı, anakarta gitmeyeceğini söylediler. Kullanabilirsin dediler. Oksitlenme yaparsa getir dediler. Bu arada bilgisayarı yaklaşık 14 saat kullanmadım ve götürdüm. Şimdilik bilgisayarda hiçbir sıvı gözükmüyor, hiçbir kenarında. Ben bir şey olacağını sanmıyorum, yardımlarınız için teşekkür ederim ve başka söyleyeceğiniz şeyler varsa lütfen söyleyin ki bilgileneyim. Tekrardan sağ olun.

Merhaba tekrardan. Bugün Apple'ın İzmir'deki servisi olan Egemek'e gittim. Klavye tuşlarından sızsa dahi arada bir bölüm varmış sanırım koruma amaçlı, anakarta gitmeyeceğini söylediler. Kullanabilirsin dediler. Oksitlenme yaparsa getir dediler. Bu arada bilgisayarı yaklaşık 14 saat kullanmadım ve götürdüm. Şimdilik bilgisayarda hiçbir sıvı gözükmüyor, hiçbir kenarında. Ben bir şey olacağını sanmıyorum, yardımlarınız için teşekkür ederim ve başka söyleyeceğiniz şeyler varsa lütfen söyleyin ki bilgileneyim. Tekrardan sağ olun.

Ben bu standı aldım.

Hem kullanırken çok rahatlık sağlıyor, ekran bağlıyken göz hizasında oluyor rahat kullanım sağlıyor. Masaya herhangi bir sıvı dökülse bile bilgisayar havada kaldığı için koruma sağlıyor, tabii direk üstüne devrilirse yine bilgisayar ıslanır. Başka bir güzel yanı ise bilgisayar sanki daha serin kalıyor. Öğlen yemeğine gittiğimde geldiğimde bilgisayar bayağı serindi. Tavsiye ederim bu ürünü.

Geri
Yukarı