MacBook için mekanik klavye önerisi

Nicovrobi

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, MacBook kullanıcısıyım. Bayağıdır klavye arıyorum aklımda hotswaplı bir klavye almak var fakat yazılımsal olarak macOS desteklemesini istiyorum fakat maalesef bunu bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı Anne Pro alacaktım Bluetooth bağlantısı geçmiş nesil olduğu için iyi olmayacağını söyleyen çok oldu sizce ne yapmayalıyım önerisi olan var mı? Ucuz yollu Custom klavye arıyorum diyebilirim. Limit 1 k civarı.

Kemove DK61 Snowfox isteklerinize tam uyuyor. Kullandigim icin su yorumlari yapabilirim:
+Mac ve Win tusu var, Mac'e alininca Alt ve Win tusu yer degisiyor. Sizin icin onemli olabilir.
+Bluetooth 5.0
+3000 mA bataryasi var. Anne Pro 2'de 1800.
+Hotswap ve 5 pin destekli.
-Iyi/kotu bi' yazilimi var ancak MacOS'ta var mi bilmiyorum. Varmis: KEMOVE Shadow/Snowfox DK61 Software and Firmware

Yazilim isi dert edilmeyecekse al-gec derim, hatta forumda 2. el satan bi' arkadas vardi ona da bakabilirsin. Beyaz stabilizerli versiyonu en yeni modeli olmasi lazim, switchleri ve stableri pre-lubed geldigi icin rattle sorunu buyuk oranda cozulmus.

Son düzenleme:
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Klavye baya güzel duruyor bi araştıracağım tekrardan en son ihtimalle anne pro2, Bu klavyeden bulursam türkiye çevresinde bundan alacağım, en en kötü ihtimalle gözümü karartıp Keychron K2 alacağım. Tekrardan çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı