MacBook Pro 2012 mid alınır mı?

Daimaozi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Günlük hayatta oyun oynayan birisi değilim. Gaming laptopumu kardeşim mimarlığı kazandığı için ona vereceğim. Sizce 4 GB RAM 500SSD temiz çiziksiz pil 400 devirde MacBook Pro 2012 mid işimi görür mü? Excel ve açarsa AutoCAD için kullanmayı düşünüyorum. Bu arada Apple Watch 6 40 mm ile kafa kafaya takaslayacağım.

Hocam 4 GB ram günümüz için aşırı aşırı yetersiz değil mi? Autocadi açabileceğini hiç düşünmüyorum. Onun yerine güncel mimarilere yakın 8 GB ramli ekran kartsız bir pc almak daha mantıklı değil mi

Pili ölmüş artık, 4 GB RAM iş görmez 16 GB için 900 cepten çıkması gerekiyor. Apple Watch 6 daha yeni piyasasını bilmiyorum ama MacBook'un ederi 3-4 maksimum 10 yıllık donanım sonuçta.

MacBook Pro 2011 Early var bende ve ilk sahibiyim. Düzenli aralıklarla temizliğini bakımını yükseltmelerini yaptım hiçbir sıkıntı da yaşamadım. Halen aktif olarak günlük işlemlerimi, toplantılarımı gerçekleştirebiliyorum. Alacağınız kişi de bu şekilde baktıysa çok rahat gerçekleştirebilirsiniz. RAM yükseltmesi tavsiye ederim.

Apple Watch 4-5 arası gidiyor. Önerim bütçe ayırabiliyorsan saat'i o aralara satıp bi 4-5 daha katıp M1 Air alman olacaktır bu dediğine laptop güncelleme almayı bırakalı 3 yıl oldu 1-2 yıl ömrü kaldı artık.

MacBook Pro 2011 early var bende ve ilk sahibiyim. Düzenli aralıklarla temizliğini bakımını yükseltmelerini yaptım hiçbir sıkıntı da yaşamadım. Halen aktif olarak günlük işlemlerimi, toplantılarımı gerçekleştirebiliyorum. Alacağınız kişi de bu şekilde baktıysa çok rahat gerçekleştirebilirsiniz. RAM yükseltmesi tavsiye ederim.

Kasma donma yapıyor mu bir de AutoCAD ne durumda.

Hocam 4 GB RAM günümüz için aşırı aşırı yetersiz değil mi? AutoCAD'i açabileceğini hiç düşünmüyorum. Onun yerine güncel mimarilere yakın 8 GB RAM'li ekran kartsız bir PC almak daha mantıklı değil m

Vallahi hocam ya da 8 GB RAM'li Honor magicbook var aklımda iş görür mü?

Pili ölmüş artık, 4 GB RAM iş görmez 16 GB için 900 cepten çıkması gerekiyor. Apple Watch 6 daha yeni piyasasını bilmiyorum ama MacBook'un ederi 3-4 maksimum 10 yıllık donanım sonuçta.

400 pil döngüsü ile pil bitmez. Sadece yıldan eskime olmuş olabilir.

Kasma donma yapıyor mu bir de AutoCAD ne durumda.

Vallahi hocam ya da 8 GB RAM'li Honor magicbook var aklımda iş görür mü?

MacBook eski dahi olsa çoğu yeni çıkan laptoptan daha düzenli çalışacaktır. Alırken sadece özelliklerine bakıp almanı tavsiye etmem.

Apple Watch 4-5 arası gidiyor. Önerim bütçe ayırabiliyorsan Saat'i o aralara satıp bir 4-5 daha katıp M1 Air alman olacaktır bu dediğine laptop güncelleme almayı bırakalı 3 yıl oldu 1-2 yıl ömrü kaldı artık.

AutoCAD kullanmadım hocam. Açıkçası RAM takviyesi sonrası sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Bu süreçte 3 defa batarya değişimi yaptım.

RAM fiyatları ne kadar acaba ek yapsam bilginiz var mı?

Geri
Yukarı