MacBook Pro 2017 13" alınır mı?

Greendex

Hectopat
2017 model i5 (2.3Ghz) işlemcili TouchBar olmayan 256 GB ve ekstra 16 GB modelini almalı mıyım?
CS:GO dışında oyun oynamıyorum, genellikle yazılım ile uğraşıyorum. Şu anki bilgisayarım i7-3612QM (2.10Ghz 4 çekirdek) performansından memnun değilim. Photoshop, After Effects, Premier, Final Cut Pro X, xCode gibi performans isteyen programları rahatça kullanabilir miyim? Uzun kullanım ve performans arıyorum.
MacBook Pro'da i5-7362U yanlış hatırlıyor olabilirim böyle bir işlemci var, bu benim işimi görür mü?

macOS gerektiren özel bir durumun yok ise Dell XPS 13 al geç. 5 senedir aldığım tüm bilgisayarlar Mac oldu. Ofis 2016 MBP 13 inç verdi. Bir süre kullanıp kendim şahsi olarak XPS 13 aldım. Kesinlikle üzmeyecek ve MBP'yi aratmayacak bir cihaz.

Ne kadara alıyosunuz?
7.800 TL gibi bir fiyata alacağım.
macOS gerektiren özel bir durumun yok ise Dell XPS 13 al geç. 5 senedir aldığım tüm bilgisayarlar Mac oldu. Ofis 2016 MBP 13 inç verdi. Bir süre kullanıp kendim şahsi olarak XPS 13 aldım. Kesinlikle üzmeyecek ve MBP'yi aratmayacak bir cihaz.
Windows alacak olsam kasalı bilgisayarlara yönelirdim ancak macOS deneyimini yaşamak istediğim için Mac almayı düşünüyorum. Yorumun için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı