MacBook Pro M1'de oyun oynanır mı?

egesayracc

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben maalesef ki Lenovo Legion 5 Pro tükendiği için ve piyasada başka beğendiğim bir laptop olmadığı için Gaming laptoptan vazgeçtim. Aynı zamanda yazılım öğrencisi olduğum içinde MacBook Pro almaya karar verdim. Fakat bir sorum var gene de oyun oynama isteğim devam ediyor bu MacBook Pro M1 çipli 8 GB RAM bulunan versiyondan ufak caplı LoL veya Valorant oynama şansım var mı yoksa oynanmaz mı? Oynanmaz ise yapacak bir şey yok her türlü alacağım.
not: Legion 5 Pro stoğunu bekle diyenler olursa üniversitem başlayacağı için zamanım yok maalesef.

MacBook'lar hakkında aşırı fazla bilgim yok. Aradaki farkları sayma şansın var mı?
Pro modelinde Touch Bar var, pili %20 daha büyük, ekranı 100 nit daha parlak, fanı var, 30 yerine 61W şarj aletine sahip ve grafik işlem birimi %10 daha iyi. Onun dışında tasarımsal olarak ufak farklar da var fakat performans olarak ciddi bir fark olmadığından o para ile 16GB RAM'li Air almak daha mantıklı.
8GB RAM şu an günlük kullanımda bir sorun yaratmasa da üst düzey programları çalıştırırken ve multitasking yaparken 16 olması büyük bir avantaj.

Pro modelinde touch bar var, pili %20 daha büyük, ekranı 100 nit daha parlak, fanı var, 30 yerine 61W şarj aletine sahip ve grafik işlem birimi %10 daha iyi. Onun dışında tasarımsal olarak ufak farklar da var fakat performans olarak ciddi bir fark olmadığından o para ile 16 GB RAM'li Air almak daha mantıklı.
8 GB RAM şu an günlük kullanımda bir sorun yaratmasa da üst düzey programları çalıştırırken ve multitasking yaparken 16 olması büyük bir avantaj.

Anladım ben biraz düşüneyim karar vereyim o zaman sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı