MacBook Pro MID-2012 macOS Sürüm Yükseltme

tetik_23

Kilopat
Ben arkadaşımdan MacBook Pro Mid 2012 8 GB RAM, 240 GB SSD i5 2.5 GHz bir bilgisayar aldım bunun sürümü macOS 10.7.5 ve ben bu sürümü yükseltemiyorum.
Ben bu sürümü Mojave, High Sierra gibi sürümlere yükseltmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Cihaz destekliyor ise youtubedeki mac os kurtarma medyası yazdırmak ile ilgili videolardan yardım alabilirsiniz. Cihazı tuş kombinasyonları ile başlatarak kurabilir veya appstore'den güncelleyebilirsiniz.

Kurtarma ile olmuyor sıfırlama yaptım yine Lion yükledi ve üst sürümlere geçemiyorum, çoğu kişi bu laptopları üst sürümlere alıyor ama nasıl bilemedim bir türlü. Dün konuyu açıklayacaktım fakat yöneticinin azizliğine uğradım, bu arada yönticiyi kınıyorum.

Aslında çok işe yarayacak bir video anlatımı teşekkür ederim, lakin ben Mojave yi indiremiyorum ki. App Store den indirmiyor eski sürüm olduğundan Safari den deniyorum safari çoğu sayfayı açmıyor eski sürüm 5.1.7. Ben bir mac için iso falan olmayan bir Mojave indire bilsem bu video çok işime yarar. Teşekkür ediyorum Gurkanyal.

Aslında çok işe yarayacak bir video anlatımı teşekkür ederim, lakin ben Mojave yi indiremiyorum ki. App Store den indirmiyor eski sürüm olduğundan Safari den deniyorum safari çoğu sayfayı açmıyor eski sürüm 5.1.7. Ben bir mac için iso falan olmayan bir Mojave indire bilsem bu video çok işime yarar. Teşekkür ediyorum Gurkanyal.

Hocam şu konudan indirebilirsiniz.

Technopat.net

Tamam teşekkür ederim indirip deneyeceğim sonuçla ilgili yazarım tekrardan.
Yazılımı indirdim fakat bilgisayar da açmadı hatalı veya bozuk olabilir diyor, bende bir tane daha buldum bu RAW olarak geçiyor bunu indirip deneyeceğim umarım bu olur. @gurkanyal
Olmadı yapamadım HDD'yi değiştirdim 1 TB takıp SSD'yi söktüm Windows 7'yi yükledim oldu bitti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı