MacBook'a geçilmeli mi?

Her 2 cihazın da kendine göre avantaj ve dezavantajları var. Eğer şuan kullandığın cihazda şarj konusunda sıkıntı çekmiyorsan değiştirmene gerek yok diye düşünüyorum.

Gerçekten hocam sizin için biraz tezekli değnek olayına dönmüş olay .

Ben sanırım ROG'dan devam edeceğim 140W RTX 3060 ne kadar götürür Ryzen 7 6800H ile bilemem tabii de

Hocam taşınabilirlik ve estetikle oyunlarda performans ikilisi pek yanyana gelmiyorlar maalesef. Ben şahsen Mac'e geçmenizi öneririm ancak Apple Silicon Mac'lere değil 2019 Pro Intel I9+ External Grahics MacBook'a geçmeniz olur bu sayede en kötü Dualboot'la istediğiniz oyunu oynarsınız rahatlıklarla.

Yazılım kaçıncı sınıftasın bidaki ekim bende başlıyorum da merak ettim.

Yazilim gelistirme konusunda ARM compatibility sorunu yasamayacaksan en iyi yazilim gelistirme odakli laptoplardan birisi. Gelistirme icin aranan klasik ozelliklerin hepsi var. Hafif, uzun batarya omru, guzel monitor, yuksek performans vs. ( pro modeller biraz agir )

Oyun oynuyorsan da oynadigin oyunlarin calismama ihtimali olup olmadigini kontrol et. Ben EU4, endless legend, wargame gibi oyunlar oynuyorum bu mesaji yazdigim cihazda, sorun yasamiyorum. Oyun odakli olmadigi asikar ama ufak tefek is gorebilir. Yarin bir gun guzel bir oyun cikarsa ROG sistemini aratabilir sana o yuzden direkt onun replacement'i olmaz.

Siz geçen hafta Apple hub övüp kullanıyorum çok iyi cart curt dememiş miydiniz? Ne ara sattınızda yeni MacBook arayışına girdiniz? Başka konularda MacBook sipariş ettiğinizi, hub önerisi istediğinizide gördüm. Çoklu kişilik bozukluğu var sanırım.

Hocam ne anlatıyorsun ben öyle bir şey demedim sanırım sende de şizofreni falan var kafan mı güzel senin? tüm hastalar beni buluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…