MacBook'a Windows 10 yüklenir mi?

Konu sahibi, kesin olur diye bir şey diyemem ama deneyebilirsin. Aşağıdaki videoda bir açıklama yapılmış. Sanal makine aracılığı ile kurup kullanabileceğini düşünüyorum. Elindeki modelin özellikleri neler?
Parallels Desktop uygulamasını ya da başka bir uygulamayı kullanabilirsin. Reklam olmasın ama arkadaşımın Mac'ine Parallels Desktop ile kurulum yaptım. Ama Parallels Desktop'un üyelik gerektiğini bildirmek isterim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar.

MacBook alacağım fakat 6 yıldır Windows kullanıyorum ve MacOS'un M'sini bile bilmiyorum. Ve her uygulamanın macOS desteği yok.

MacBook sistemim:
  • M1 işlemci.
  • 16 GB RAM.
  • 512 GB SSD.

Şu an sadece Windows 10 ARM sürümünü sanal makine olarak çalıştırabiliyor. M1 işlemcilerde Bootcamp desteği yok.

Konu sahibi, kesin olur diye bir şey diyemem ama deneyebilirsin. Aşağıdaki videoda bir açıklama yapılmış. Sanal makine aracılığı ile kurup kullanabileceğini düşünüyorum. Elindeki modelin özellikleri neler?
Parallels desktop uygulamasını ya da başka bir uygulamayı kullanabilirsin. Reklam olmasın ama arkadaşımın Mac'ine parallels desktop ile kurulum yaptım. Ama parallels Desktop'un üyelik gerektiğini bildirmek isterim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler bu arada mac:13 inç MacBook Pro - Uzay Grisi

Merhaba arkadaşlar.

MacBook alacağım fakat 6 yıldır Windows kullanıyorum ve MacOS'un M'sini bile bilmiyorum. Ve her uygulamanın macOS desteği yok.

MacBook sistemim:
  • M1 işlemci.
  • 16 GB RAM.
  • 512 GB SSD.

M1'de Boot camp desteği yok sanırsam. Parallels ile Windows ARM kurabilirsiniz ama o da aşırı sıkıntılı. Windows ile işiniz varsa Windows modellere yönelin.

Geri
Yukarı