MACFit neden abartılıyor?

Yusuf2939

Decapat
Daha fazla  
2 senedir fitstation şubesine gidiyorum spor için bu sene evime daha yakın diye MACFit'e gitmeye karar verdim ve bir günlük ücretsiz gidişimi kullandım denemek için; sonuç olarak ortam cidden enteresandı etrafta televizyon var ve etraf hep ergen tiplerle dolu herkes sürekli fotoğraf çekiyor hatta bir tanesinin tişörtünde milfhunter gibi ergence şeyler yazıyordu cidden midem bulandı ortamdan. Ardından makineler çok vasat diğer gittiğim fitness salonunda her şey sade ve düzgünken MACFit'te 3-4 çeşit bench türü var cidden şaşırdım hangisinde omuz press yapıcağıma en son sordum oradan birisine şunu kullan dedi o benchi de kullanırken çok rahatsız oldum ayarı yok resmen bir yandan kayıyorum benchte yüzeyi çok kaygandı deriden bağlı olarak. Ardından bazı makineleri resmen devasa bodybuilderlar için tasarlanmış bir tane göğüs makinesi var fly diye tam ismini bilmiyorum ama oturup yanlardan iki tane kolu ortaya doğru çekiyorsunuz. Ben denedim oradaki makineyi resmen arka omuzum sakatlanıyordu yani makine o kadar devasa ki ben de küçük değilim ortalama bir vücuda sahibim. Makinenin ayarlarını biliyorum bu arada hepsinde denedim ortası olmuyor arka omuza vuruyor direkt. Sizce sorun bende mi acaba başka fitnessa alıştığım için mi bu kadar yabancı geliyor yoksa bu makinelerin vasatlığını hisseden başkaları da var mı?

Salon dediğin Old School olur.

Böyle samimi kaslı abiler olacak onlar sana öğretecek gırgır sohbet şeklinde Testosteron kokan bir ortamda yapacaksın bu sporu. Öyle macfit miş pembe pembe salonlar bozar adamı.
Knk sorun tek macfite giden toksik kitle olsa yine idare ederim ztn tek antrenman yapmayı seviyorum kulaklık takarak dünyadan kopuyon, ama olay sadece kitlesinin boş olması değil makinelerinin de vasat olması. Ben şahsen telefona bakmayı sevmem antrenman sırasında çünkü çalıştığın yer ile odağını bozuyor, adamlar salona girmiş televizyon koymuş TV de de haberler açık tam bir dikkat dağıtma aleti. Olaya nerden baksan elinde kalıyor ve millet macfit macfit diyerek kendini yırtıyor anlayamıyorum

Geri
Yukarı