MachineLearning/Anomalous.95% nedir?

fatih_mnv

Decapat
Merhaba. Az önce Malwarebytes ile tam tarama yaptım ve Winrar uygulamasında bu hatayı tespit etti.
MachineLearning/Anomalous.95%
Mealen "makine öğrenimi/anormal" gibi bir şey oluyor. Fakat ne anlama geldiği muamma. Yardımcı olur musunuz? @Murat5038 hocama log kayıtlarımı atmıştım daha bu sabah. Bir şey olmadığını söylemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Az önce Malwarebytes ile tam tarama yaptım ve Winrar uygulamasında bu hatayı tespit etti.

Mealen "makine öğrenimi/anormal" gibi bir şey oluyor. Fakat ne anlama geldiği muamma. Yardımcı olur musunuz? @Murat5038 hocama log kayıtlarımı atmıştım daha bu sabah. Bir şey olmadığını söylemişti.
Malwarebytes bloguna göre %95 ihtimalle zararlı anlamına gelen bir dosya.

Malwarebytes bloguna göre %95 ihtimalle zararlı anlamına gelen bir dosya.
Evet bende baktım biraz. Ama winrar bu yahu. Hani paralı olsa crackli olsa falan neyse. Bir yazılımcı da yaşamış böyle bir sorun. Kendi geliştirdiği programı, kendi bilgisayarında iken böyle bir uyarı almış. Bildirmiş MwB'ye onlar da güvenli olarak işaretlemişler programı.

Bir şey olmadığını söylemişti
Bir şey olmadığını söylemedim. Temel olarak bir şey görünmüyor dedim. Konuyu doğru okumadığınızdan genel geçer cevap verildi. Sağlam AV kullandığın için de detaylı incelenmedi.
Tespit edilen dosyanın VT sonucunu paylaşabilirsin.

Geri
Yukarı