macOS Big Sur 11.6 itlwm: Taskq task_add newstate_task add to queue hatası

473199

Decapat
Selam i5 8250U işlemcili laptopuma macOS Big Sur 11.6 kurmayı deniyorum fakat "itlwm: Taskq task_add newstate_task add to queue" hatasını alıyorum ve takılıyor bunun çözümü nedir?

Selam i5 8250U işlemcili laptopuma macOS Big Sur 11.6 kurmayı deniyorum fakat "itlwm: Taskq task_add newstate_task add to queue" hatasını alıyorum ve takılıyor bunun çözümü nedir?
Hatanın görselini atabilir misiniz? Sorunun kaynağı belli ki "itlwm.kext" dosyası ile alakalı. Bunu çözmek için ilk olarak OC kullanıyorsanız config dosyanızdan ve kexts klasörünüzden "itlwm.kext" dosyalarını silin ve kurulumu yapmayı deneyin. Bu arada denediğiniz imaj nedir?

Hatanın görselini atabilir misiniz? Sorunun kaynağı belli ki "itlwm.kext" dosyası ile alakalı. Bunu çözmek için ilk olarak OC kullanıyorsanız config dosyanızdan ve kexts klasörünüzden "itlwm.kext" dosyalarını silin ve kurulumu yapmayı deneyin. Bu arada denediğiniz imaj nedir?
Yiğit Gençer'in macOS 11.6 big sur imajı fotoğrafı ekliyorum;
Hatanın görselini atabilir misiniz? Sorunun kaynağı belli ki "itlwm.kext" dosyası ile alakalı. Bunu çözmek için ilk olarak OC kullanıyorsanız config dosyanızdan ve kexts klasörünüzden "itlwm.kext" dosyalarını silin ve kurulumu yapmayı deneyin. Bu a
IMG_0966.jpg
rada denediğiniz imaj nedir?
kexts klasörümün içinde "itlwm.kext" dosyası zaten yok

Son düzenleme:
kexts klasörümün içinde "itlwm.kext" dosyası zaten yok
O zaman dosyayı EFI içine ekleyip deneyiniz.

Teşekkürler deneyeceğim.
Malesef hata halen devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kexts klasorune belirtilen kext’i attiktan sonra bu rehberi uygulayin.

Yeni konular

Geri
Yukarı