macOS Catalina BIOS dosyası

nameisanais

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar çok uzun zamandır macOS Catalina için BIOS ayarsız veya hazır ayarlı bir sürüm arıyorum çünkü benim BIOS'umda ayarları göremiyorum. Elinizde var ise hazır BIOS ayarlı veya BIOS ayarsız bir Mac sürümü atar mısınız? High Sierra aşağısı olmaması iyi olur teşekkürler.

Arkadaşlar çok uzun zamandır macOS Catalina için BIOS ayarsız veya hazır ayarlı bir sürüm arıyorum çünkü benim BIOS'umda ayarları göremiyorum. Elinizde var ise hazır BIOS ayarlı veya BIOS ayarsız bir Mac sürümü atar mısınız? High Sierra aşağısı olmaması iyi olur teşekkürler.

Ne demek istediginizi anlamadım.

Ne demek istediginizi anlamadım.

macOS yüklemeye çalışırken bazı BIOS ayarları yapmamız gerekir. Ben de dedim ki elinizde var ise hazır BIOS ayarlı ya da BIOS ayarı gerektirmeyen bir macOS sürümü var ise atar mısınız demek istedim. Madem yok, o zaman Catalina 2 adet parta sahip, onu nasıl tek USB yazabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İmaj dosyasının BIOS'a müdahalesi mümkün değil diye biliyorum. Olanları yapsan da yeterli olacaktır yüksek ihtimalle. 2 partı tek yola çıkararak birleştireceksin, çıkanı yazacaksın.

Teşekkür ederim ama zaten default ayarlarda iken bende olanların hepsi doğru, bakalım OpenCore ile indireceğim tek part olan umarım olur. Bir de benim sürekli internetim gidiyor ve bu yüzden IDM indirmesi sürekli iptal oluyor. Torrent tarzı bir yazılım varsa söyler misin, internet gidince iptal olmaması için?

R9 270
Intel i5 3470S
8 GB RAM
BIOS versiyon 2015.
2 Hafta sonunda indirmeyi başardım, neyse şimdi sizden ricam kurulumu kısa bir özet geçer misiniz? Teşekkür ederim.

USB'den boot edip kuruluma geçmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı