MacOS clover menü sorunu

Maalesef monitörüm 19 inç eski bir 60 Hz monitör. DVI girişi bile yok sadece VGA var.
şu imajı bulmam lazım aynı anakart aynı işlemci yabancı formlar da da okudum bu imaj calışyor sadece v4.5
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Var hocam HighSierraV3Unofficial. Şu imajla kurulum yapıyorum, kurulum bitiyor ama kurduğum HDD gözükmüyor. Farklı bir Clover menüyle bakınca gözüküyor. Dün neredeyse yazdığım imajla açacaktım. Kurulumlar bitti, her geçişte kurulum yaptıgım HDD gören USB'i takıyordum. Tabi sağlıklı olmadı ya da şöyle diyelim bu sisteme ben hiçbir macOS sürümünü kuramaz mıyım? Kurabilirsem imaj önerebilir misiniz lütfen?
2342.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ozaman hocam bir HDMI monitör ayarlayayım öyle deneyeyim. Teşekkür ederim. Sonuçu bildiririm size.
eski bi sürüm buldum v2 sierra kurulum sorunsuz geçti açılırken böyle bi hata alıyorum
hfs: unmount initiated on untitled on device disk3
Unmount of /home failed (45)
Unmount of /net failed (45)
hfs: unmount initiated on Mojave on device b(1, 3)
sonrada ya resetliyor yada resim deki gibi kalıyor
tam hata görselleri anlamadım sorunsuz yüklendi herşey hatayla ilgili bilğide bulamıyorum

Dosya Ekleri

• IMG_0432.JPG
    IMG_0432.JPG
    1,3 MB · Görüntüleme: 25
  • WhatsApp Image 2020-01-22 at 05.16.03 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-01-22 at 05.16.03 (1).jpeg
    225,4 KB · Görüntüleme: 28
  • WhatsApp Image 2020-01-22 at 05.16.17 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-01-22 at 05.16.17 (1).jpeg
    174,6 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı