macOs El Capitan Yedekten Kurulum

maestra

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Music Producer | Hasan Çiyiltepe
Herkese merhabalar, iyi forumlar. El Capitan kullanıyorum ve sistemim sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Fakat kullandığım Evo 850 120 GB modelini değiştirip Evo 850pro 500 GB takıyorum. Fakat veri kaybım olmadan yeniden yedekten kurma gibi bir imkan söz konusu mu acaba ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Time Machine ile yedek aldırsa yedeğin yüklü olduğu HDD sisteme harici olarak bağlayıp, recovery modla yedeği yeni HDD ye yüklebilirsin

Herkese merhabalar, iyi forumlar. El Capitan kullanıyorum ve sistemim sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Fakat kullandığım Evo 850 120 GB modelini değiştirip Evo 850pro 500 GB takıyorum. Fakat veri kaybım olmadan yeniden yedekten kurma gibi bir imkan söz konusu mu acaba ? Şimdiden teşekkürler.

dostum bende ASUS X550JX Kullanıyorum şuan sierra yüklü ses ve wifi dahil olmak üzere her şey çalışıyor özelden bana ulaşırsan yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı