MacOS High Sierra USB olmadan açamama sorunu

Maestro55

Centipat
Hocam ekran çabuk açılsın diye orijinal Mac gibi açılsın diye Recep abinin önerdiği videoda o yapdığının aynısını yapdım -v yazılanı sildim ekran çabuk açılsın diye 3 saniye seçdtm ve kaydetdim ama bu ayarları yapandan sonra USB belleksiz çalışmıyor yani USB bellek olmadan PC açmıyor siyah ekran oluyor.
USB bellekteki BOOT ve CLOVER klasörünü EFI ye yeniden kopyaladım sorun çözüldü. Ama PC açılanda fazla yazılar geliyor ve 3 4 dakikaya açılıyor o yazıların olmaması ve çabuk açılması için bir rehber var mı?
5E4A5C98-7DEE-484F-94CE-C2697A557DDE.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
-v komutuyla pek alakası olmaması gerek ama 2 sistemde benimde başıma gelmişti şimdiye kadar.
Şu şekilde dene, -v komutu ve altta olan 2 komutu silip dene. Sistemi boot ederkende 3-4 dakika bekliyor musun?
Evet kardeşim 4 dakika 50 saniye bekliyorum. Ben Mojaveyi kursam ya High Sierrayi kursam iyi çalışır?
Neden macOS çevirin? Windows daha iyi.
Windowsda Blue Screen fazla geliyordu. Ama burda sorunu buldum şimdi driverleri güncelliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı