macOS High Sierra'da Adobe Programları Çöküyor

KırıkKuyruk

Hectopat
Bugün itibariyle sistemime High Sierra kurdum. Profesyonel olarak grafik tasarımcılık yapıyorum bu yüzden macOS kullanmak çok daha elverişli olacaktı. Sistemi sorunsuz kurduktan sonra Adobe İndesign kurduğumda fark ettim uygulama açılmadan kapanıyor. İllustrator indirdiğimde de aynı sorunu yaşadım. Programları Creative Cloud'dan son sürüm indirip kurdum. Sorun ne olabilir sizce?

Bir diğer sorun da ethernet kartını sistem otomatik tanıdı fakat 10 MB hız alabiliyorum. Evimde 35 MB internet mevcut ve Windows kullanırken bu hıza ulaşabiliyorum. Ethernet aygıtı Realtek 8111H olarak görünüyor aygıtlarda, birkaç farklı kext denedim fakat değişen bir şey olmadı.

Sistemim:
  • Ryzen 1600 (3.8 GHz OC)
  • Kingston 8x2 GB RAM (2933 MHz)
  • MSI B450M PRO M.2
  • MSI Gaming X GTX 1060 3 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler hocam ama indesign da kullanmam gerekiyor kitap ve dergi tasarımları için, sanırım bunun çözümü yok. İntel bir sistem kurmak en mantıklısı olacak gibi görünüyor macOS için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı