macOS kurulumundan önce end random seed takılma sorunu

unused

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim 750Ti - 6098p. Yeni indirdiğim imaj ile boot etmeyi deneyince böyle bir hata aldım. Tüm fixleri tek tek denememe rağmen ondan ilerisine gidemedim.

BIOS sürümünden emin ol ve konuya göz at:

BIOS sürümünden emin ol ve konuya göz at:
Bozuk inen bir imajı kurduğumda macOS kurulumuna kadar (ülke seçiminden sonraki yere) gelebilmiştim. Yani sorunun BIOS'ta olabilmesi mantıksız geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi imajı deniyorsunuz High Sierra mı yoksa Mojave mi?
İkisi de Mojave. Geliştirilmiş kurulum imajında ülke seçimine kadar gelmiştim ama dosya hatalı indiği için ilerleyememiştim. O link bloke olmuş bende ana indirme bağlantısını indirdim. Onda end randomseed de takıldım.

Link bloke değil aslında. Yoğun indirme ve görüntüleme oranından dolayı uyarı var. Drive+ ekle butonuna tıklayarak kendi hesabınızdan indirin.

Teşekkürler ben bir daha deneyeyim.
Link bloke değil aslında. Yoğun indirme ve görüntüleme oranından dolayı uyarı var. Drive+ ekle butonuna tıklayarak kendi hesabınızdan indirin.

İndirdim ve başarılı bir şekilde kurdum. Ama Efi mount edemiyorum.
1559599756065.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki bağlantı'dan clover configurator indir ve onunla dene. USB olmadan boot etmek istersen rehberi uygulayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı