macOS Monterey'e geçişte veriler silinir mi?

Archard

Hectopat
Daha fazla  
2020 MacBook Air M1 kullanıcısıyım ve halihazırda macOS Big Sur 11.4 kullanıyorum. Bilgisayar beni macOS Monterey'e güncellemek istiyor ancak kararsızım. Eğer güncellersem bilgisayarımda bulunan dosyalar ve oyunlar silinir mi? Yani bunları tekrardan yüklemek zorunda kalır mıyım? Acaba macOS Monterey'e geçmek Steam'de bulunan ve Big Sur'da açabildiğim oyunları açamama sebebiyet verir mi? Bilginiz varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim.

Hayır silinmez. Ben Monterey'e geçişte bir sorun veya uyumsuzluk yaşamamıştım. Oyunlarla sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.
pekala silinmez diyorsanız tam olarak şu an indirmeyi başlattım 😅
2020 MacBook Air M1 kullanıcısıyım ve halihazırda macOS Big Sur 11.4 kullanıyorum. Bilgisayar beni macOS Monterey'e güncellemek istiyor ancak kararsızım. Eğer güncellersem bilgisayarımda bulunan dosyalar ve oyunlar silinir mi? Yani bunları tekrardan yüklemek zorunda kalır mıyım? Acaba macOS Monterey'e geçmek Steam'de bulunan ve Big Sur'da açabildiğim oyunları açamama sebebiyet verir mi? Bilginiz varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim.
Bir kaç saat önce macOS Monterey'e güncelledim ve herhangi bir sorun yaşamadım. Uygulamalarımın uyumluluk sorunu yok ve laptoptan herhangi bir şey de silinmedi. Benim gibi tereddüt eden arkadaşlar varsa ve bu başlığa bakarlarsa gönül rahatlığı ile Monterey'e geçebilirler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı