Macro Gaming Mouse Önerisi

EdoMinato

Kilopat
Daha fazla  
MSI'nin kutusundan çıkan model (0400c40-aa3) artık iyice deli etmeye başladı o yüzden yeni bir mouse almaya karar verdim.

Everest'in SGM X7'sine baktım fiyatı filan iyi geldi ama kullanıcı yorumlarında çoğu kişi sorunlu olduğunu söylemiş hem de macrosu yokmuş o yüzden vazgeçtim.

Bana 100 liraya kadar macrosu olan mouse önerebilir misiniz? Mümkünse nedeni ile beraber.

Biraz Youtube'da yorum okudum.

Logitech G300 mü yoksa Logitech G300s mi ?

Aralarında ne fark var S olan model 30 küsur lira daha ucuz. Bir de bunlarda macro var mı göremedim.

Bir de bunu buldum;
Frisby FM-G3280K GX6 Pro

Frisby olan modeli hepsiburada'da buldum modelde pro yazmıyor ama. Bu model GX6 ve GX6 Pro diye 2 farklı model mi ? Yoksa yazım hatası mı yapmıslar? Eğer yazım hatası ıse hepsiburada'dan sipariş vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G300 S alabilirsin. Makro olarak sıkıntı çıkarmaz. Hızlı ve işlevsel bir mouse türüdür. Rahatlıkla kullanabilirsin. Macro için programı var. İndirip kurarsın ve ayarlarsın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı