Mado dolandırıcılığı

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba, bugün İstanbul Metroport AVM'de yaşadığım bir Mado dolandırıcılığını anlatacağım size. Mado'nun genel olarak pahalı bir yer olduğunu biliyordum o yüzden sipariş verirken önceden menüye baktım ve tanesi 35 TL olan bir dondurmadan 2 tane istedim. Herşey güzeldi hesap ödemeye gittiğimiz zaman 400 TL hesap çıktığını gördük sonra kafamdan hesap yaptım iki çay toplam 60 TL üstüne 2 dondurma 70 TL sonuç olarak 130 TL masraf çıkması lazımdı.

Durumu sorduğumda meğersem bana istediğim dışında bir dondurma getirmişler ve iki dondurma 280 TL ediyor toplam fiyatlara bak sanarsın İngiltere kraliyet dondurması. :D Ekstra olarak masaya adamın benden izinsiz getirdiği 2 tane su (60 TL) girmişlerdi suya hiç dokunmadığımız için suyu çıkartmalarını istedim sonuç olarak adamların tamamen kendi kafalarıyla getirdiği şeyler yüzünden 2 çay 2 dondurmaya 400 TL ödedik. :D Aklınız varsa Mado'dan uzak durun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmişte ben de benzer kazığı yemiştim Mado'dan, o günden beri adını gördüğüm yerde yönümü çeviriyorum.

O zamanlar ekonomik durumlar falan iyiydi tabii yıl 2016, 4 kişilik menü diye bir kampanyaları vardı 30 TL'ye ve arkadaşlarla almıştık sonrasında hesap 70 TL çıkmıştı ve şaşırmıştık bize direkt şöyle demişlerdi: ''Efendim garsonumuz yanlış söylemiş özür dileriz'' İğreniyorum bu tarz firmalardan.

Arkadaşlar merhaba, bugün İstanbul Metroport AVM'de yaşadığım bir Mado dolandırıcılığını anlatacağım size. Mado'nun genel olarak pahalı bir yer olduğunu biliyordum o yüzden sipariş verirken önceden menüye baktım ve tanesi 35 TL olan bir dondurmadan 2 tane istedim. Herşey güzeldi hesap ödemeye gittiğimiz zaman 400 TL hesap çıktığını gördük sonra kafamdan hesap yaptım iki çay toplam 60 TL üstüne 2 dondurma 70 TL sonuç olarak 130 TL masraf çıkması lazımdı.

Durumu sorduğumda meğersem bana istediğim dışında bir dondurma getirmişler ve iki dondurma 280 TL ediyor toplam fiyatlara bak sanarsın İngiltere kraliyet dondurması. :D Ekstra olarak masaya adamın benden izinsiz getirdiği 2 tane su (60 TL) girmişlerdi suya hiç dokunmadığımız için suyu çıkartmalarını istedim sonuç olarak adamların tamamen kendi kafalarıyla getirdiği şeyler yüzünden 2 çay 2 dondurmaya 400 TL ödedik. :D Aklınız varsa Mado'dan uzak durun.
Anladığım kadarıyla kız arkadaşınla gitmişsin biz arkadaşlarla aynı yere gittiğimizde böyle bir durum olmamıştı. Geçmiş olsun AVM yönetimine ve CİMER'e şikayette bulunacağını söyleseydin.

Fiyatlarını asla hak etmeyen bir yer daha. Böyle bir durum yaşamadık fakat altı üstü bir çay ve bir sıcak çikolataya 2017 yılına göre çok para ödemiştik.

Anladığım kadarıyla kız arkadaşınla gitmişsin biz arkadaşlarla aynı yere gittiğimizde böyle bir durum olmamıştı. Geçmiş olsun AVM yönetimine ve CİMER'e şikayette bulunacağını söyleseydin.
Valla uğraşırsam sonuç çıkacağını sanmam her ne kadar istemesemde adamlar o dondurmayı getirdiler bizde güzelcene yedik bu günden sonra daha yolum düşmez zaten. :D

Yani markanın direkt kazık olması dışında adamlarda kazıklamaya çalışıyorlar ikidebi masaya gelip tatlınızı seçtinizmi yok şöyle pastamız falan var diyip duruyorlar. :D Hani dondurmalar neysede tamamen adamın getirdiği elimizi bile sürmediğimiz sulara 60 TL istemesi gerçekten çok sinirime gitti Allah'dan sıkıntı çıkarmadılar onun için yoksa olay çıkartırdım orada.

Geri
Yukarı