Mafia 1 Definitive Edition Save almıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tolga Tutkun

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX 3050 Ti (4GB)
İşlemci
i5-11400H
Oyunum orijinal daha yeni dün akşam aldım yükledim bugün oynamak istedim önce hiçbir tuş çalışmadı onu kendi kendime çözdüm ama şimdi ise Save almıyor hata veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yani her görevde ve ara sahne bitiminde karşıma çıkıp duruyor ve başlar başlamaz karşıma çıkınca hareket edemiyorum kapatmam gerekiyor o sıra da ya düşman yaklaşıyor ya da çoktan canım yarıya iniyor. Ben de part part Save alıyordur diye düşündüm 1 2 bölüm oynadım ama yine sıfırdan başladı. Steam'den 2 defa dosyaların bütünlüğünü doğrula yaptım.

Daha oyun açılmadan direkt böyle diyor tekrardan girdim hiçbir şekilde Save alınmıyor ve her ara sahne öncesi sonrası başlarken veya direkt oyun içinde çıkıyor ve hareket edemiyorum kapatmam gerekiyor o sıra çok etkiliyor.
unknown (3).png

Bir de her oyunu kapatıp açtığımda sıfırdan dil ve brightness ayarlatıyor ve her seferinde oyuna başlamadan önce klavyem sıfırlanıyor tekrardan ayarlamam gerekiyor normal tek tek ayarlamaya çalışınca direkt oyun kapanıyor. O yüzden ayarları sıfırla yapıyorum o zaman düzeliyor. Her seferinde sanki oyunu sıfırdan yüklemişim gibi sıfırdan başlıyorum ve hiçbir şekilde Save almıyor.

Dosyaları yeni doğruladım.

unknown (4).pngunknown (5).pngunknown (6).png

unknown (7).pngunknown (8).pngunknown (9).png

Her seferinde bunları ayarlamam gerekiyor.

Çözdüm. Bütün güvenlik ayarlarını kapatınca sorunsuz çalışıp kayıt alıyor.

Son düzenleme:
Yani her görevde ve ara sahne bitiminde karşıma çıkıp duruyor ve başlar başlamaz karşıma çıkınca hareket edemiyorum kapatmam gerekiyor o sıra da ya düşman yaklaşıyor ya da çoktan canım yarıya iniyor. Ben de part part Save alıyordur diye düşündüm 1 2 bölüm oynadım ama yine sıfırdan başladı. Steam'den 2 defa dosyaların bütünlüğünü doğrula yaptım.

Daha oyun açılmadan direkt böyle diyor tekrardan girdim hiçbir şekilde Save alınmıyor ve her ara sahne öncesi sonrası başlarken veya direkt oyun içinde çıkıyor ve hareket edemiyorum kapatmam gerekiyor o sıra çok etkiliyor.Eki Görüntüle 1544530

Bir de her oyunu kapatıp açtığımda sıfırdan dil ve brightness ayarlatıyor ve her seferinde oyuna başlamadan önce klavyem sıfırlanıyor tekrardan ayarlamam gerekiyor normal tek tek ayarlamaya çalışınca direkt oyun kapanıyor. O yüzden ayarları sıfırla yapıyorum o zaman düzeliyor. Her seferinde sanki oyunu sıfırdan yüklemişim gibi sıfırdan başlıyorum ve hiçbir şekilde Save almıyor.

Eki Görüntüle 1544552Eki Görüntüle 1544553Eki Görüntüle 1544554

Eki Görüntüle 1544555Eki Görüntüle 1544556Eki Görüntüle 1544557

Reis nasıl yaptın hangi güvenlik ayarlarını kapadın?

Yani her görevde ve ara sahne bitiminde karşıma çıkıp duruyor ve başlar başlamaz karşıma çıkınca hareket edemiyorum kapatmam gerekiyor o sıra da ya düşman yaklaşıyor ya da çoktan canım yarıya iniyor. Ben de part part save alıyordur diye düşündüm 1 2 bölüm oynadım ama yine sıfırdan başladı. Steam'den 2 defa dosyaların bütünlüğünü doğrula yaptım.

Daha oyun açılmadan direkt böyle diyor tekrardan girdim hiçbir şekilde save alınmıyor ve her ara sahne öncesi sonrası başlarken veya direkt oyun içinde çıkıyor ve hareket edemiyorum kapatmam gerekiyor o sıra çok etkiliyor.Eki Görüntüle 1544530

Bir de her oyunu kapatıp açtığımda sıfırdan dil ve brightness ayarlatıyor ve her seferinde oyuna başlamadan önce klavyem sıfırlanıyor tekrardan ayarlamam gerekiyor normal tek tek ayarlamaya çalışınca direkt oyun kapanıyor. O yüzden ayarları sıfırla yapıyorum o zaman düzeliyor. Her seferinde sanki oyunu sıfırdan yüklemişim gibi sıfırdan başlıyorum ve hiçbir şekilde save almıyor.

Eki Görüntüle 1544552Eki Görüntüle 1544553Eki Görüntüle 1544554

Eki Görüntüle 1544555Eki Görüntüle 1544556Eki Görüntüle 1544557

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Her oyunu açtığımda sıfırdan başlamam gerekiyor. Yardım eder misin? Nasıl çözdün?

Geri
Yukarı