Mafia 1 oynanmadan 2 oynanır mı?

Hiçbir bağlantı yok diyenler oyunu oynamamış. Arada bir bağlantı var ve yanlış hatırlamıyorsam 1-2 yan karakter her iki oyunda da mevcut. Bir de bomba gibi bir bağlantı var onu söylemeyeyim. Tavsiyem ilk 1.oyunu sonra 2.oyuna geçme yönünüzde olacaktır.

Oynanır ama şahsen birinci oyun gibi bir başyapıtı oynamadan, ikinci oyuna geçmemenizi tavsiye ederim. Hangar 13'ün piyasaya sürdüğü Mafia Definitive Edition ile grafikleri de günümüze uyarlandı. Bence sisteminiz yeterliyse oynamamak için bir sebep göremiyorum :D Mafia 1 ve 2'yi oynamanız yeterli olur, şahsen üçüncü oyuna hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim. Bir ve iki gibi bir başyapıtı oynadıktan sonra üçüncü oyuna başlayınca insanın hevesi kaçıyor. Açık dünya uğruna üçüncü oyununu çöp etmişler maalesef.

Oynanır ama şahsen birinci oyun gibi bir başyapıtı oynamadan, ikinci oyuna geçmemenizi tavsiye ederim. Hangar 13'ün piyasaya sürdüğü Mafia Definitive Edition ile grafikleri de günümüze uyarlandı. Bence sisteminiz yeterliyse oynamamak için bir sebep göremiyorum :D Mafia 1 ve 2'yi oynamanız yeterli olur, şahsen üçüncü oyuna hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim. Bir ve iki gibi bir başyapıtı oynadıktan sonra üçüncü oyuna başlayınca insanın hevesi kaçıyor. Açık dünya uğruna üçüncü oyununu çöp etmişler maalesef.

Sadece açık dünya değil hocam her yönüyle kötü. Grafikler bile yani hiçbir şey iyi gelmedi bana. PC de sevmeyince PS4'te denemiştim ama yok yani oynanmıyor oyun. Hangar 13 bir tek Mafia Definitive Edition'ı yapabildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı