Çözüldü Mafia 2 (Classic) açılırken Runtime Error veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DumpcesTR

Decapat
Oyuna giriş yaptıktan 30-45 saniye sonra yükleme ekranında böyle bir hata geliyor ve oyun kapanıyor. Forumda biraz araştırdım ama yine çözemedim. Mafia 1 (Definitive Edition)'da sıkıntı yaşamadım. İlk kez bir oyunda böyle bir hata alıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-03-17 144215.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Runtime Error hatası bazı online oyunlarda Güvenli İnternet kaynaklı olabiliyordu. Mafia 2 için de geçerli mi bilmiyorum fakat etkinse kapatıp deneyebilirsiniz.

Bunun dışında ise oyunu yönetici olarak çalıştırmayı ve eğer mümkünse oyunu E:\ sürücüsü yerine C:\ sürücüsüne kurmayı deneyin.
Runtime error hatası bazı Online oyunlarda güvenli internet kaynaklı olabiliyordu. Mafia 2 için de geçerli mi bilmiyorum fakat etkinse kapatıp deneyebilirsiniz.

Bunun dışında ise oyunu yönetici olarak çalıştırmayı ve eğer mümkünse oyunu e:\ sürücüsü yerine C:\ sürücüsüne kurmayı deneyin.

Yardımın için teşekkürler son olarak onları da deneyeceğim. Olmazsa yarın İstanbul'a döneceğim oradaki laptop ile denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı