Mafia 2 gri ekran efekti silme modu var mı?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Beyler bayanlar Mafia 2 mermi yiyince etraf gri oluyor ya bu olayı nasıl kaldırabiliriz? Modu falan varsa söyler misiniz? Oyunu 2. defa bitirmek istedim ve yükledim. Bu sefer oyunu Zor'da bitirmek istiyorum ama bir mermi yiyince hemen ekran grileşiyor bu da beni çok rahatsız ediyor. Bu mermi yiyince gri renk tonunu kaldıran bir mod falan yok mudur?

Beyler bayanlar Mafia 2 mermi yiyince etraf gri oluyor ya bu olayı nasıl kaldırabiliriz? Modu falan varsa söyler misiniz? Oyunu 2. defa bitirmek istedim ve yükledim. Bu sefer oyunu Zor'da bitirmek istiyorum ama bir mermi yiyince hemen ekran grileşiyor bu da beni çok rahatsız ediyor. Bu mermi yiyince gri renk tonunu kaldıran bir mod falan yok mudur?
Modu yok baktığım kadarıyla.

Bildiğim kadarıyla efekti kaldıran bir mod yok, oyunda kaldırmak için ayarda yok. Bence gayet hoş bir efekt.
Hoş bir efekt değil ekranın gri olması neresi hoş arkadaş zor ayarlarda oynayayım dedim oyunu, bir mermi yiyince hemen kararıyor grafikleri çöp ediyor. Ayrıca kaplamalar yüksek diğer herşey lowda iken 30 fps alıyorum. Ve bir oyunu ilk defa yüksek ayarlarda 30 alıyorum ve 1 mermi yiyince kararıyor mu oh dam it!! Oyunu Normal seviyede mi oynasam acaba zor oynuyoruz ama sürekli gri, gri de olmaz ki :D

Hoş bir efekt değil ekranın gri olması neresi hoş arkadaş zor ayarlarda bir mermi yiyince hemen kararıyor grafikleri çöp ediyor. Ayrıca kaplamalar yüksek diğer her şey Low'da iken 30 FPS alıyorum. Ve bir oyunu ilk defa yüksek ayarlarda 30 alıyorum ve 1 mermi yiyince kararıyor mu oh dam it! Normalde mi oynasam acaba :D 3 mermi yiyince kararıyor bari XD

Bence oyun Normal ayarlarda kötü gözükmüyor. Bence bu tür senaryolarda en düşüğe indirebilirsiniz. Yani oyun en düşükte hala güzel gözüküyorsa tak en düşüğe keyfine bak :)

Bence oyun Normal ayarlarda kötü gözükmüyor. Bence bu tür senaryolarda en düşüğe indirebilirsiniz. Yani oyun en düşükte hala güzel gözüküyorsa tak en düşüğe keyfine bak :)
Oyunun zorluğundan bahsediyorum kral hem oyun grafiğinden hemde zorluktan bahsettim ama oyunun zorluğu daha bir ön planda yanlış anlamışsın :D
Oyunda mermi yiyince kararıyor dedim. Dedim ki acaba oyun zorlugunu normal'e mi düşürsem dedim. Yüksek kaplamayı normal'e düşürsem demedim. Zaten kaplamayı düşürsem 2-3 fps artacak gereksiz :D

Geri
Yukarı