Mafia 2 nasıl satın alınır?

İşletim sistemi
Windows 10

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi Mafia: Triology çıktı. Ben fazla farklılık göremedim ve bunun için 200 TL vermek istemiyorum. Acaba Mafia 2 (classic) oyununu elde etme şansım var mı tekrardan? Key olur, Steam olur. Nasıl alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sizi Mafia 2 10 yıl aradan sonra yeni nesil grafiklerle görmek şaşırtmadı mı :D.
Mafia 1 yeniden yapım olduğu için grafikleri Mafia 2'den çok daha güzel gözüküyor. Mafia 2'nin klasikle remasterı arasında pek bir fark yok gibi veya en azından ben hissedemedim. Gereksiz fiyatını arttırmışlar.

Bence beklemenizi öneririm. 1 yıl içinde uygun fiyattan indirime gireceğini düşünüyorum. Özellikle Mafia 1 Remake bekledikleri kadar tutmazsa, 1 yıl içinde trilogy paketine fiyat azaltımı + indirim geleceğini düşünüyorum. Tutarsa işler değişir tabii ama Mafia 2'nin kendi fiyatı da şu an gereksiz fazla ve kötü yorumlar almış. Fiyatta düşüşe geçeceklerdir muhtemelen.

Yapan firma neticede Mafia serisinin 3 üncü oyununu batırmış seriyi rezil etmiş bir yapımcı batırmazlar umarım

Benim anlamadığım şey oyunda hiçbir yenilik yok silinen şeyleri de getirmemişler 5 GB olan bir oyun nasıl 45 GB oldu anlamış değilim 😕.

Ufak detaylar değiştirildi karakter polyleri arttırıldı ve oyun PS4'e port edildi ama 45GB olması çok mümkün değil bu grafiklerde, şu an bir videoda Mafia 2 Definitive Edition'ı anlatıp arkaya Mafia 2 gameplay koysam anlayacak Max 4 kişi çıkar.

Geri
Yukarı