Mafia 2 ve 3 Definitive oynanır mı?

Merhaba, geçen aylarda indirimde olduğu sırada Mafia 2 Definitive ve Mafia 3 Definitive satın almıştım. Mafia oyunlarıyla ilgili hiçbir bilgim yok. Birinci oyununu da alacaktım ama indirimde değildi, 2 ve 3'ü 30 TL gibi bir fiyata almıştım Epic'den. Bu oyunları oynamak sarar mı? Birinci oyun oynanmadan bunlar oynanır mı? Türkçe yamalarını bulabilir miyim kolayca? Bazı yerlerde Definitive oynamak yerine classic oynayın, çok bug var gibi şeyler diyorlardı.
1-2 oynanır, 3 'ün her hali kötü. Çok sıkıcı.

Mafia Remake güzel bu arada. Oynayıp incelemesini de yapmıştım. Orijinal Mafia 1'e göre oldukça iyi geliştirmeler mevcut. Oynarken zevk aldım ama ikimizin de dediği gibi Mafia 3 rezalet 😄
Yok hocam yanlış anladınız ben Mafia Remake'i övmek için böyle bir oyunu nasıl çıkartabildi demek istemiştim.Çünkü Hangar 13 Mafia işine Mafia 3 ile başladı.Ondan sonra böyle güzel bir oyun çıkartmaları gerçekten hayret verici.

Yok hocam yanlış anladınız ben Mafia Remake'i övmek için böyle bir oyunu nasıl çıkartabildi demek istemiştim.
Ha özür dilerim 🙏

Mafia Remake'de beğenmediğim ufak bir nokta, grafik olarak yansıma hatalarıydı. Ultra detaylarda açsam da özellikle araç tavanlarında grafiksel bozulmalar oluyordu. Baktım incelemelerine falan, herkeste öyleymiş. Çok da önemli değil ama 😄

Ha özür dilerim 🙏

Mafia Remake'de beğenmediğim ufak bir nokta, grafik olarak yansıma hatalarıydı. Ultra detaylarda açsam da özellikle araç tavanlarında grafiksel bozulmalar oluyordu. Baktım incelemelerine falan, herkeste öyleymiş. Çok da önemli değil ama 😄
Evet o yansıma hatasını birkaç yerde görmüştüm lakin benim pek gözüme çarpmadı.Gerçekten oyunun hikayesi dışında pek bir şeye odaklanamadım 😁.Çok sürükleyici bir hikayesi vardı cidden oynanması gereken bir oyun.

Evet o yansıma hatasını birkaç yerde görmüştüm lakin benim pek gözüme çarpmadı. Gerçekten oyunun hikayesi dışında pek bir şeye odaklanamadım 😁 Çok sürükleyici bir hikayesi vardı cidden oynanması gereken bir oyun.
Aslında biraz da açık dünyada serbest bıraksa iyi olurmuş. Sadece görevden göreve gidiyoruz, onun dışında zaten açık dünyası yok. Etkileşime geçilebilecek bir şey falan yok.

Aslında biraz da açık dünyada serbest bıraksa iyi olurmuş. Sadece görevden göreve gidiyoruz, onun dışında zaten açık dünyası yok. Etkileşime geçilebilecek bir şey falan yok.

Yani şahsen ben Mafia oyunlarında açık dünya aramadığım için gözüme çok çarpmadı lakin ufak tefek detaylar güzel olabilirdi. Çünkü açık dünya yapmak istedikleri Mafia 3'ü herkes gördü beceremediler.

1-2 çok güzeldir, 3 oyununda ilk 2 saatti güzeldir sonrasında kendisini sürekli tekrar ediyor. Mekan bas patronlardan birisini devret şeklinde ilerliyor bu da bir noktadan sonra fazlasıyla sıkıyor. Oynanır mı? Yokluktaysan ve Vito'yu görmek istiyorum diyorsan evet oynanır.

Geri
Yukarı