Mafia 3 Definivite Edition alınır mı?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
500
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600H
Mafia 1, Mafia 2'yi bitirdim ama Mafia 3 hiç oynamadım hikayesini vs bilmiyorum. Epic Games'te 200₺, Mafia 1 ve Mafia 2'yi bilen var ise Mafia 3'te kaçırdığım bir şey olur mu oynamaz isem, oynamaya değer mi? Ve son olarak da laptopum tatmin edecek şekilde kaldırır mı ve optimizasyon sorunu vs var mıdır?

Hikayesi kötü bir oyun. Oynanışı ve mekanikleri fena değil. Mafia 1, 2'ye göre başarısız olmuştur. Oynamazsan bir şey kaybetmezsin. Mekan basıp adam vurmaktan zevk alacaksan oynayabilirsin çünkü hikaye sürekli bu şekilde ilerliyor.

Sistemin Mafia 3 için yeterli, sorun çıkarmaz.

İlk 2 saati keyifli sonrasında tamamen mekan alıp devretmekten ibaret. İndirimlerde yakalayıp alırsan daha iyi olur, seriyi gerçekten seviyorsan belki 200 TL verilebilir. Optimizasyonu gerçekten kötü, düşük ayarlarda 50-60 FPS alırsın.

Hikayesi kötü bir oyun. Oynanışı ve mekanikleri fena değil. Mafia 1, 2'ye göre başarısız olmuştur. Oynamazsan bir şey kaybetmezsin. Mekan basıp adam vurmaktan zevk alacaksan oynayabilirsin çünkü hikaye sürekli bu şekilde ilerliyor.

Sistemin Mafia 3 için yeterli, sorun çıkarmaz.
Teşekkürler, gayet net cevabınız için.

İlk 2 saati keyifli sonrasında tamamen mekan alıp devretmekten ibaret. İndirimlerde yakalayıp alırsan daha iyi olur, seriyi gerçekten seviyorsan belki 200 TL verilebilir. Optimizasyonu gerçekten kötü, düşük ayarlarda 50-60 FPS alırsın.
Hocam bir üstünüzdeki arkadaş yeterli demiş ama. Onun dışında teşekkürler cevabınız için.

Geri
Yukarı