Mafia Definitive Edition alınır mı?

Egmns09

Centipat
Şu an Steam'de 64.75 TL ucuz geldi ve bu ekonomide alınır gibi ama oynanış nasıl grafikler nasıl bilmiyorum ve hiç Mafia oyunu oynamamıştım ona rağmen alınır mı?

Alınır 20 Kasım'da zaten dolar kuruna geçilecek ve oyun fiyatları artacak, bence direkt almalısın.

Şu an Steam'de 64.75 TL ucuz geldi ve bu ekonomide alınır gibi ama oynanış nasıl grafikler nasıl bilmiyorum ve hiç Mafia oyunu oynamamıştım ona rağmen alınır mı?
Alınır, müthiş bir oyun. Yarı çizgisel bir oynanışı var ve insanı sıkmıyor. Hatta alabilirseniz Trilogy alın, 2'de çok güzeldir.

Oyun keyifli ve hikayesi güzel oynanış da eğlenceli bence alınır. Oyunun tek sıkıntısı kısa bir oyun olması. Oyunu 2. defa bitirmeyeceksen daha farklı oyunlara yönelmek daha iyi olur. 2. oyunda güzeldir. Beklentin hikayeli bir oyun oynamak olsun, GTA tarzı bir şey bekleme.

Peki Mafia trilogy alıp 3 ünüde denemek daha iyi midir?

Bunu sormamın sebebi ise siz yazmışsınız alabilirseniz daha iyi diye ama 3.oyunu tavsiye etmiyorlar.
Benim söylememdeki ilk amaç Mafia2, Mafia3 kötü bir oyun değil ama ilk ikisinin yanında çok sönük kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı