Mafia II Classic mı Mafia II: Definitive Edition mı oynanmaya değer?

muratkoc0

Centipat
Yer
İstanbul Sultangazi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel Core i5 12400F
Anakart : ASUS PRIME H610M-A
Ram : Kingston 8GB FURY Beast (2x)
Ekran Kartı : ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT
SSD : SAMSUNG 1TB 980 NVMe M.2 SSD
Kasa ve Güç Kaynağı : Rampage VOYAGER 750W 80+ BRONZE RGB ATX Mid
Tower Gaming Kasa
Merhaba.
Ben Mafia trilogy paketini aldım. Öncelikle baştan söyleyeyim grafik benim için her şey.
Sizce Mafia II classic mı Mafia II: Definitive Edition mı oynanmaya değer?
Mafia II: Definitive Edition da tüm DLC'ler var değil mi?

Definitive Edition sürümünde tüm dlc'ler mevcut ve grafikler HD ayrıntılarla yeniden düzenlenmiş. Definitive Edition olanını oynamanı öneririm.

DE'de bütün DLCler var. Ben grafik açısından bir fark gördüğümü hatırlamıyorum. Classic'te DLCleriniz varsa istediğinizi oynayın.

Merhaba.
Ben Mafia trilogy paketini aldım. Öncelikle baştan söyleyeyim grafik benim için her şey.
Sizce Mafia II classic mı Mafia II: Definitive Edition mı oynanmaya değer?
Mafia II: Definitive Edition da tüm DLC'ler var değil mi?

Definitive ile sistemi zorlayıp, çöken ve buglara sahip bir oyun oynamak yerine classic yükle çok daha stabil ve sessiz şekilde oyna derim. Bu arada classic ve Definitive arasında müthiş fark yok benden demesi. Ha ben grafik delisiyim diyorsan 5 GB'lık Classic'i indir üstüne modla yine Definitive'den çok daha iyi oyun deneyimin olur.

Definitive ile sistemi zorlayıp, çöken ve buglara sahip bir oyun oynamak yerine classic yükle çok daha stabil ve sessiz şekilde oyna derim. Bu arada classic ve Definitive arasında müthiş fark yok benden demesi. Ha ben grafik delisiyim diyorsan 5 GB'lık Classic'i indir üstüne modla yine Definitive'den çok daha iyi oyun deneyimin olur.
Benim sistemi zorlayacağını düşünmüyorum ve evt görüntü kalitesi benim için önemli fikrin için teşekkürler

Definitive sürümüne tüm DLC'ler dahil. Hem Classic hem de D.E versiyonunu defalarca bitirmiş biri olarak, D.E versiyonu oynamanı öneririm. D.E sürümünde MSAA açılmadığı taktirde çokme, ani droplar yaşanmıyor. Sadece oyunun sonlarına doğru bir yerde altyazı kendisi 2 defa tekrarlıyor bunun dışında her hangi buga rastlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı