Sürprizbozan Mafia II Joe Barbaro ölüyor mu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, bugün Mafia II Definitive Edition bitirdim. Sonda araba ile gidiyorduk, sonra "Üzgünüm Joe planımıza dahil değildi" diyerek yolunu değiştirdiler. Bildiğim kadarıyla devamı varmış. Bunu nasıl oynayabilirim? Steam üzerinde Mafia Trilogy tüm paketine sahibim, ama o DLC'yi bulamadım.

Merhaba, bugün Mafia II Definitive Edition bitirdim. Sonda araba ile gidiyorduk, sonra "Üzgünüm Joe planımıza dahil değildi" diyerek yolunu değiştirdiler. Bildiğim kadarıyla devamı varmış. Bunu nasıl oynayabilirim? Steam üzerinde Mafia Trilogy tüm paketine sahibim, ama o DLC'yi bulamadım.
Hayır joe ölmüyor fakat mafia 3 te şoför olarak çalışıyor hikayede pek göremiyoruz joe barbaroyu

Aradığınız dlc'nin adı : joe's adventures
Pek detaylı bir dlc değil fakat denenebilir.

Hayır Joe ölmüyormüş. İnanır mısın bilmiyorum ama ben de tam 5 dakika önce Mafia 2'yi bitirdim. Joe'yi öldürdüler sandım. Ancak Mafia 3'te o yaşlı adamın şoförü gibi bir şey oluyormuş sanırım. Ama ölmüyor.

Vito Mafia 3 de bir görev aracılığı ile öldürülüyor, Joe Barbaro ise araçtaki patronun bir elemanı olarak görülüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhaba, bugün Mafia II Definitive Edition bitirdim. Sonda araba ile gidiyorduk, sonra "üzgünüm Joe planımıza dahil değildi" diyerek yolunu değiştirdiler. Bildiğim kadarıyla devamı varmış. Bunu nasıl oynayabilirim? Steam üzerinde Mafia trilogy tüm paketine sahibim, ama o DLC'yi bulamadım.

Joe's adventure DLC'sini kastediyorsunuz sanırım. Yanlış bilmiyorsam o farklı bir hikaye anlatıyordu yani devamı değil. Devamı Mafia III'te vardı şoför olarak çalışıyordu galiba.

Hayır joe ölmüyor fakat mafia 3 te şoför olarak çalışıyor hikayede pek göremiyoruz joe barbaroyu

Aradığınız dlc'nin adı : joe's adventures
Pek detaylı bir dlc değil fakat denenebilir.
Galiba remake olmayanda bulunuyor o dlc. Ve baktim evet. Keşke remake olanda da olsaydı.

Vito Mafia 3 de bir görev aracılığı ile öldürülüyor, Joe Barbaro ise araçtaki patronun bir elemanı olarak görülüyor.
Vay be "kimi sevdiysek aldı bu hayat" sözü tam olarak bu bence.

Definitive Edition'a dahil o DLC, ana menüde indirilebilir içerikler gibisinden bir seçenek olmalı oraya bakabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı